Advertisement

Artykuły do tagu: biegi

Na
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim zyskają poliuretanową bieżnię. W Urzędzie Miasta wyłoniono firmę, która wybuduje taką infrastrukturę na terenie placówki przy ul. Kazimierza Szmidta.
Zuzanna Wiernicka bije kolejne rekordy
Zuzanna Wiernicka, nastoletnia biegaczka z Piotrkowa, kolejnymi sukcesami potwierdza, że "ma papiery" na uprawianie lekkiej atletyki na najwyższym poziomie. Polka podczas tegorocznego sezonu halowego może poszczycić się znakomitymi rezultatami.
Będą się ścigać wokół zalewu
Już w sobotę (10.09.2022) wokół Zalewu Sulejowskiego po raz IX będą się ścigać biegacze i rowerzyści z całej Polski. W tym roku organizatorzy zapraszają również najmłodszych, którzy będą mogli wziąć udział w pikniku sportowym.
Czy tabletki na powiększenie penisa jak member xxl stanowią alternatywę dla zabiegów chirurgicznych?
Rozmiar penisa jest dla mężczyzn bardzo istotny i w wielu przypadkach wpływa negatywnie na samoocenę i brak pewności siebie w sferze intymnej. Nie dziwi więc fakt, że wielu panów szuka możliwości na zwiększenie rozmiaru członka przy jak najmniejszym ryzyku wystąpienia działań niepożądanych.
Piotrkowski Nocny Półmaraton powraca
Po dwóch latach nieobecności powraca Piotrkowski Nocny Półmaraton. Bieg ma się odbyć 10 czerwca, a zapisy do szóstej edycji nocnych lekkoatletycznych zmagań potrwają do 5 czerwca.
Uczniowie z Bujen biegali w Wolborzu
Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach wzięłi udział w XXVI Ogólnpolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS im. Wojciecha Świątka w Wolborzu.
Czy peeling kawitacyjny jest w pełni bezpieczny dla skóry?
Zabiegi wykonywane w gabinetach kosmetycznych czasami możemy zastosować także w domowym zaciszu. Nie wszystkie sprzęty i gadżety są przeznaczone dla amatorów, jednak istnieją pewne wyjątki. Dużą popularnością cieszy się między innymi kawitacja. Niektóre panie, a niekiedy też panowie, decydują się na wykonanie takiego peelingu, aby dogłębnie oczyścić skórę. Czy jest on jednak bezpiecznym zabiegiem i czy można wykonywać go bez przeszkód?
Piotrków zagrał z WOŚP
W Piotrkowie Trybunalskim trwa zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję jak co roku włączyli się fani aktywnego zimowego wypoczynku. Kwestujący pojawili się m.in. przy kąpielisku "Słoneczko", gdzie trwa morsowanie, a także w okolicach lasu wierzejskiego, w którym można spotkać dzisiaj wielu biegaczy.
Zawodnicy LZS biegali w Wolborzu
XXV Ogólnopolskie i Wojewódzkie Biegi Przełajowe zorganizowano w sobotę 3 października w Wolborzu. Sportową rywalizację otworzyli Marek Mazur i burmistrz Wolborza Andrzej Jaros.
Młodzieżowe mistrzostwa Piotrkowa w biegach przełajowych
W minionym tygodniu piotrkowski Szkolny Związek Sportowy rozpoczął sezon zmagań lekkoatletycznych. Na stadionie miejskim Concordii młodzi zawodnicy rywalizowali w mistrzostwach Piotrkowa w indywidualnych biegach przełajowych. Zmagania toczyły się w trzech kategoriach wiekowych (2 dla szkół podstawowych i 1 dla liceów), zarówno wśród chłopców, jak i dziewczyn.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat