Już w niedziele mażoretki z łódzkiego zawalczą o mistrzostwo w Sulejowie

Strefa FMRegion Czwartek, 25 kwietnia 20243
Baton, flaga, pom pony i buława to atrybuty mażoretek - młodych tancerek prezentujących układy taneczno-marszowe. Po raz kolejny w Sulejowie będzie można podziwiać zmagania mażoretek, tym razem za sprawą Mistrzostw Polski Środkowej.
fot.: M.Adamczyk fot.: M.Adamczyk

Na taneczne występy i zmagania młodych mażoretek zapraszają m.in. Perły Sulejów, tancerki zaprezentują 11 choreografii ćwiczonych już od września 2023 roku. 

Zapraszamy do hali sportowej w Sulejowie, gdzie będzie można obejrzeć piękne i widowiskowe choreografie, przygotowane przez wszystkie tancerki z województwa łódzkiego - mówiła Maria Janosik, trener - choreograf Pereł Sulejów.

Mistrzostwa Polski Środkowej Mażoretek odbędą się w niedzielę (28.04.2024), na hali sportowej w Sulejowie, start godzina 10:00. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)26.04.2024 21:25

Taka frekwencja jest lichawa, bo to okres przejściowy w trakcie którego przegrany burmistrz Sulejowa wraz ze swoim towarzystwem wzajemnej adoracji przeżywa okres żałoby i rychtuje się do pożegnania ze swoim fotelem, a jego następczyni ze swymi przybocznymi przebiera nogami, aby jak najrychlej posiąść w posiadanie sulejowską gminę i zaprowadzić w niej nowy porządek. Więc komu tam w głowie te mistrzostwa.

30


ja ~ja (Gość)26.04.2024 18:52

Masakra. Na ubiegło tygodniowych zawodach oprócz paru rodziców i kilku radnych nie było nikogo!

30


Dzesika ~Dzesika (Gość)25.04.2024 18:28

Ja kiedyś byłam mażorektom ale nikt o tym nie robił artykulow

21


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat