Dni Wolborza będą przebojowe!

Region Wtorek, 23 kwietnia 202411
Coraz większymi krokami zbliża się czas, gdy mieszkańcy miast i gmin świętują przy akompaniamencie gwiazd. Wiemy już kto w tym roku wystąpi w Wolborzu. Podczas dni miasta na scenie pojawią się między innymi Varius Manx oraz zespół DEFIS.

Tegoroczne Dni Wolborza odbędą się w dniach 8-9 czerwca. Jak zawsze mieszkańcy regionu będą mogli skorzystać z licznych atrakcji, a także wsłuchać się w koncerty na żywo. Na pewno na wolborskiej scenie pojawią się zespół Varius Manx oraz grupa DEFIS.

 

materiały organizatora

 

Varius Manx. Zespół został założony w 1989 w Łodzi. To oznacza, że grupa świętuje w tym roku jubileusz 35-lecia istnienia. Formacja znana z takich hitów jak: "Pocałuj noc", "Ruchome piaski", "Orła cień" czy "Piątek", bez wątpienia przyciągnie do Wolborza tłumy fanów. 

 

 

materiały organizatora

 

DEFIS. Każdy, kto lubi się bawić w rytm disco polo, także znajdzie na Dniach Wolborza 2024 coś dla siebie. Zespół DEFIS za swoje przeboje otrzymywał już złote, diamentowe, a nawet platynowe płyty. Teraz mieszkańcy regionu będą mogli wyśpiewać je razem z członkami zespołu.

 

 

Organizatorem Dni Wolborza jest Wolborskie Centrum Kultury. Już teraz zapraszamy.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jadę ~Jadę (Gość)23.04.2024 14:56

W Wolborzu, najlepsze są Wolborzanki.

52


LipnickaRynek ~LipnickaRynek (Gość)24.04.2024 05:15

Jeśli już mamy nowego młodego ambitnego prezydenta to chciałbym w przyszłości by odbył się w rynku trybunalskim koncert byłej wokalistki Varius Manx piotrkowianki Anity Lipnickiej

11


Młoda ~Młoda (Gość)23.04.2024 18:40

Dlaczego puszczecie dziadków na scenę? Jest tyle fajnych młodych zespołów

11


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)24.04.2024 04:26

W Wolborzu zawsze leki kupuje jak wracam z Ujazdu.

10


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat