TERAZ0°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Piotrkowska policja poszukuje zaginionego mężczyzny

Policja KMP Piotrków
Policja KMP Piotrków wt., 24 lipca 2018 14:12
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują zaginionego Dariusza Zamiejskiego. Ostatni raz widziany był 26 czerwca 2018 roku, kiedy wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Zdjęcie
Autor: fot.: KMP Piotrków Trybunalski

Zaginiony, ostatnio zamieszkały w Piotrkowie, jest szczupły, ma 180 cm wzrostu i włosy koloru blond - szpakowate, uszy średnie przylegające, nos średni prosty, oczy zielone, braki w uzębieniu. Kiedy widziano go po raz ostatni ubrany był w ciemną marynarkę w kratę, ciemne spodnie oraz brązowe półbuty. Jego znaki szczególne to zakole/łysina środkowa głowy.

 

Wszystkie osoby mogące pomóc policji w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone sa o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Szkolna 30/38 lub telefonicznie 44 647-94-21 bądź najbliższą jednostką policji na numer alarmowy 997.

Podsumowanie

    Komentarze 5

    reklama

    Dla Ciebie

    0°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio