TERAZ 4°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Umiarkowana
reklama

Od wtorku nie przejedziemy ul. Sienkiewicza

UM Piotrków Trybunalski
UM Piotrków Trybunalski czw., 29 marca 2018 13:44
To dlatego, że właśnie 3 kwietnia planowane jest rozpoczęcie modernizacji fragmentu tej piotrkowskiej drogi. W związku z inwestycją ulica zostanie zamknięta dla ruchu od ul. Wojska Polskiego do ul. Słowackiego.
Zdjęcie
Autor: fot.: archiwum ePiotrkow.pl

Po rozpoczęciu prac dla kierowców zostaną wprowadzone objazdy i tymczasowe oznakowanie. Całe przedsięwzięcie ma ułatwić podróżującym przemieszczanie się tą częścią miasta. Ponadto jak zapowiadają włodarze Piotrkowa, inwestycja znacznie poprawi bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i pieszych.

 

Firma zajmująca się modernizacją, rozpocznie ją od przebudowy wodociągu, ciepłociągu oraz części drogowej i wybudowania "deszczówki". Następnie położone zostaną nowa podbudowa oraz dwie warstwy asfaltu. W ramach prac wyremontowany zostanie także chodnik oraz powstaną miejsca parkingowe.

 

Wcześniej przy ul. Sienkiewicza, w celu właściwego wykonania remontu, wycięte zostały drzewa znajdujące się przy drodze. Po zakończeniu prac, które planowane jest na koniec września, w tym miejscu pojawią się nowe nasadzenia.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 30

    reklama

    Dla Ciebie

    4°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio