W piątek dzieci ze świetlic artystycznych MOK spotkały się w Ośrodku Edukacji Artystycznej, aby wspólnie pożegnać ferie zimowe. Zabaw, konkursów i niespodzianek nie było końca.
1 z 9
2 z 9
3 z 9
4 z 9
5 z 9
6 z 9
7 z 9
8 z 9
9 z 9
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Miłym akcentem było wręczenie nagród za aktywny udział i rozwój świetlic artystycznych. Wręczone tablety sfinansowano ze środków pochodzących z kiermaszów charytatywnych, które co roku organizuje OEA.
Komentarze 0