Ulica Słowackiego będzie zamknięta. Od POW do pl. Kościuszki

UM Piotrków Trybunalski Środa, 03 lipca 202480
8 lipca rozpoczyna się modernizacja nawierzchni jezdni ul. Słowackiego na odcinku od ul. Polskiej Organizacji Wojskowej (POW) do placu Kościuszki. W związku z pracami remontowany odcinek zostanie zamknięty dla ruchu samochodowego na trzy tygodnie. Zmienią się również trasy autobusów MZK.
archiwum epiotrkow.pl archiwum epiotrkow.pl

Drogowcy będą zrywać starą nawierzchnię i położą nowy asfalt. Odcinek Słowackiego zamknięty będzie dla ruchu już od 7 lipca. 

 

Prace wpłyną także na czasową zamianę trasy autobusów linii 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 i 9. Zmiany będą obowiązywać przez cały okres trwania prac.

I tak:

Linie 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 i 8: Autobusy będą kursować objazdem przez ul. POW – Roweckiego – Dąbrowskiego/Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Toruńską do Pl. Kościuszki. 


Linia 9 - W kierunku ul. Dmowskiego: Autobusy od przystanku Wojska Polskiego-Wiadukt pojadą ul. POW – Roweckiego – Dąbrowskiego – Wojska Polskiego do przystanku Wojska Polskiego – Zamurowa. - W kierunku ul. Nowowiejskiej: Autobusy od przystanku Wojska Polskiego – Cmentarna będą kursować ul. Wojska Polskiego – Sienkiewicza – Roweckiego – POW – Wojska Polskiego.


Na czas objazdu, aby zapewnić dostęp do dworca kolejowego, zostaną ustawione tymczasowe przystanki przy ul. Roweckiego. Ponadto, obowiązywać będą przystanki: - Wojska Polskiego – Toruńska, - Wojska Polskiego, – Cmentarna.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

4


Komentarze (80)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gdziejazyje ~gdziejazyje (Gość)04.07.2024 16:12

Ten madry inaczej co wymyslil remont Slowackiego chyba nie wie jak rooswelta wyglada albo rzelazna.

71


Silny ~Silny (Gość)04.07.2024 11:32

Oby tylko beton lali a nie asfalt ( no ewentualnie więcej kruszywa jak smoły) bo przy obecnych pogodach to za 2 lata znowu do poprawki.

51


go?ć_iga ~go?ć_iga (Gość)04.07.2024 23:37

Kiedy doczekamy się remontu ulicy Żelaznej, czekamy od wielu lat chyba wystarczy.Chodników nie ma, nie mówiąc o ścieżce rowerowej. Piękna wizytówka miasta dla przyjeżdżających na ul. Wronią do aresztu. Szkoda, że urzędnicy nie słyszą tych komentarzy, a jeszcze jakby było mało, to fetor ze składowiska odpadów na Żelaznej, który odczuwają mieszkańcy pobliskich bloków.

20


Serce nie sługa ~Serce nie sługa (Gość)03.07.2024 21:11

Brawo wiernicki mądry prezydent remontuje ulicę w idealnym stanie brawo dla mieszkańców Piotrkowa za dobrą zmianę

218


Luigi ~Luigi (Gość)04.07.2024 08:51

Oprócz remontowania dobrych nawierzchni czekamy na pozostałe spełnienie obietnic przedwyborczych, np. kiedy MZKi przestaną wozić powietrze, no i kiedy będzie tunel pod przejazdem kolejowym na ulicy Słowackiego. Wszak WIEM, ŻE MOŻNA LEPIEJ. A może to pytanie nie do pana Juliusza? Może do pani wiceprezydent? Bo chyba jest tak, jak mówią "na mieście"- to ona rządzi; no i ludzie z powiatu.....

94


ja ~ja (Gość)04.07.2024 13:16

Czasy wichrzycieli i prowokatorów się skończyły[cytat]
Czyżby buzię otworzyła któraś z osób dopiero co mianowanych przez pana prezydenta na ważne stanowiska? Tak wyobrażacie sobie swoją misję i służbę piotrkowskiemu narodowi?
A jeśli chciałaś/chciałeś coś mądrego przekazać poirytowanym ludziskom, to wystarczyło wytłumaczyć co zamierzacie przebudować i jak wyglądał proces decyzyjny w tej sprawie, ot. chociażby kto zdecydował o tym głupkowatym remoncie. A tak wyszło masakrycznie i chamsko. Chyba, że to ma być WASZ STYL działania.

41


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)04.07.2024 13:55

Tam powinno być rondo Słowackiego-Sienkiewicza

05


Przejeżdżam przez PT ~Przejeżdżam przez PT (Gość)04.07.2024 12:43

Będzie więcej progów. I dobrze.

14


gosc mieszkaniec ~gosc mieszkaniec (Gość)04.07.2024 11:39

Do tych wszystkich mądrali co to potrafią kłapać jadaczką nie mając pojęcia co i dlaczego musi być wykonane:
jeśli nie macie nic konstruktywnego do powiedzenia to zatrzymajcie swój język za zębami i nie róbcie w internecie gówno-burzy , przepraszam z góry za słownictwo, ale mam wrażenie , że do niektórych tylko takim językiem należy przemawiać bo już do końca zidiocieli.Czasy wichrzycieli i prowokatorów się skończyły

58


his. ~his. (Gość)04.07.2024 05:31

Prezydencie Wiernicki jakże łatwo nie mądrymi decyzjami rozwalić zaufanie ,które wyborcy panu dali. Po co wydawać skromne środki jakie miasto posiada na prawie bezsensowne remonty. Nie idź pan tą /Chojniaka/ drogą.

183


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat