Advertisement

Michał Wiśniewski wystąpił w Proszeniu

Region Wtorek, 29 listopada 20220
W miniony weekend (26.11.2022) w Hotelu "Górski" w Proszeniu koło Wolborza odbył się Bal Andrzejkowy, którego kulminacyjnym punktem był koncert akustyczny Michała Wiśniewskiego wraz z zespołem. Nie zabrakło też innych atrakcji.

Ładuję galerię...

Michał Wiśniewski zaprezentował utwory z repertuaru zespołu Ich Troje oraz swoje solowe kompozycje. 

 

Ponad dwustu gości bawiło się w 3-gwiadkowym hotelu przy muzyce z lat 90, 80 i PRL którą prezentował Łukasz Fidala - DJ KELVIN VIP Event & Wedding. Dodatkowymi atrakcjami były dekoracje z epoki PRL - Kaseciaki, magnetofon szpulowy, motorynka oraz zdjęcia z dawnych lat. Przed wejściem stał maluch oraz pojazd dostawczy marki Star, które wzbudzały zachwyt i liczne wspomnienia.


Dużym zainteresowaniem cieszyła się również Fotobudka w której goście robili zdjęcia w swoich przebraniach. Był to jeden z największych bali Andrzejkowych w regionie, a zabawa trwała do białego rana.


Następna impreza już na koniec roku, a będzie to Bal Sylwestrowy na którym gwiazdą wieczoru będzie zespół SKANER


Zainteresował temat?

2

7


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat