Dwie osoby ranne po wypadku na DK 74

Opoczno Piątek, 09 lutego 20245
Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Krasik w powiecie opoczyńskim, między Sulejowem a Paradyżem. Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 8.00.

Ładuję galerię...

W wyniku wypadku obrażenia odniosły dwie osoby. Wprowadzono objazd drogami lokalnymi. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do godziny 11.00.

38-letni kierowca audi, wyprzedzając samochód ciężarowy z naczepą, zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem audi, w którym podróżowały dwie osoby. Obie trafiły do szpitali w Piotrkowie Trybunalskim oraz Opocznie - informuje opoczyńska policja.

Dziś na drogach naszego regionu trudne warunki. Po nocnych opadach śniegu na ulicach utrzymuje się błoto pośniegowe oraz sam śnieg, pod którym jezdnia może być oblodzona. Takie warunki zdecydowanie wydłużają drogę hamowania. Dlatego apelujemy do kierowców o dostosowanie stylu jazdy do panujących warunków.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)09.02.2024 17:06

Spóźniłam się na rozmowę o pracę

05


wojciech ~wojciech (Gość)09.02.2024 15:55

A ktoś wie co się stało wczoraj na Sulejowskiej przy dawnym Sigmatexsie między 20 a 21? Bo ulica była zamknięta, 3 radiowozy i jakoś samochód z pasami. Wyglądało na potrącenie na pasach.

31


Przez meteorologów ~Przez meteorologów (Gość)09.02.2024 15:31

No bo napadało, a miala byc już wiosna.

04


ABS ~ABS (Gość)09.02.2024 09:50

Wczoraj o tym pisałem,wiedziałem że sie sprawdzi hahaha Piątek i zaczną się dzwony Miszczow na letnich gumofilcach

65


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat