Reklama

Artykuły do tagu: występ

Znamy gwiazdy Dni Piotrkowa. Zaskoczeni?
Jako pierwsi podajemy szczegóły dotyczące tegorocznych Dni Piotrkowa! Święto miasta zaplanowano w dniach 10-12 czerwca i będzie połączone z juwenaliami piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
A miało być, jak we śnie... - koncert w MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza w najbliższy piątek (6 maja) na koncert piosenek współczesnych - "A miało być, jak we śnie...". W trakcie koncertu wystąpią artyści ze Studia Piosenki Aktorskiej MOK. Początek o godzinie 19:00.
Znana wokalistka gwiazdą Święta Grabicy
22 maja zaplanowano Święto Gminy Grabica. Będzie część wystawiennicza oraz koncerty. Impreza odbędzie się na placu przy Urzędzie Gminy, a jej gwiazdą będzie Cleo.
Dawid Kwiatkowski zaśpiewa w naszym regionie
Wyjątkową niespodziankę, szczególnie dla młodszej części widowni, przygotowały władze Rozprzy. Gwiazdą tegorocznych dni gminy będzie Dawid Kwiatkowski.
Wybitny pianista zagrał w piotrkowski Muzeum [FILM]
To była prawdziwa uczta dla fanów muzyki klasycznej w Piotrkowie. W środowe popołudnie w Zamku Królewskim zagrał wybitny młody ukraiński pianista Illia Ovcharenko.
Karnawałowy koncert w MOK
Czas karnawału to czas wielkich imprez i dobrej muzyki. Na wyjątkowy koncert z tej okazji zaprasza Miejski Ośrodek Kultury.
Jubileusz koncert w kościele
W najbliższą sobotę w pw. św. Jacka i św. Doroty w Piotrkowie odbędzie się koncert z okazji jubileuszu 20-lecia zespołu Laudate Dominum. Występ rozpocznie się o godz. 19:00.
Koncert Noworoczny w gminie Wolbórz
Tradycyjnie w styczniu w gminie Wolbórz odbywa się Koncert Noworoczny. W tym roku gwiazdą wydarzenia będzie Marek Piekarczyk.
Artyści z Czarnocina wystąpią w Archikatedrze Łódzkiej
Zespół "Ludowa Biesiada" oraz "Koraliki" z Czarnocina wystąpią w Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki, potocznie nazywanej Katedrą Łódzką. Występ zaplanowano już 30 stycznia.
Zaśpiewali dla babci i dziadka [WIDEO]
Weekend upłynął pod znakiem święta wszystkich babć i dziadków. Do tych świąt przygotowują się także szkoły i przedszkola, które z tej okazji szykują najczęściej artystyczne prezentacje. W jeszcze innych sposób uroczystość świętowali w tym roku w Katolickiej Szkole i Przedszkolu Sióstr Dominikanek w Piotrkowie. Tam było coś nie tylko dla babci i dziadków, ale także w ich intencji.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat