Artykuły do tagu: występ

Michał Pałubski wystąpi dla sulejowskiej publiczności
Już w najbliższy piątek (15.03) w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie wystąpi Michał Pałubski. Piotrkowski aktor kabaretowy i stand-uper przedstawi swój najnowszy program "Kaliber 44".
Piotrkowianka zakończyła udział w „The Voice Senior” w półfinale
Waleria Molenda z Piotrkowa z powodzeniem rywalizowała w 5. edycji The Voice Senior. 86-latka zakończyła jednak udział w popularnym programie na etapie półfinału.
Piotrkowianka na scenie The Voice Senior
Ma 86 lat, uwielbia śpiewać, a jej marzeniem było stanąć na scenie The Voice Senior. Pani Waleria Molenda z Piotrkowa to marzenie spełniła podczas piątej edycji muzycznego show, a jej występ mogliśmy obejrzeć w sobotni wieczór.
Noworoczono-świąteczny koncert w II LO
To było niezwykłe popołudnie w II Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie. W środę w placówce odbył się koncert świąteczno-noworoczny, który został przygotowany przez uczniów placówki.
Rodzinne kolędowanie w Woli. Koncert już w sobotę
Piosenki świąteczne, pastorałki oraz kolędy będzie można już w najbliższą sobotę usłyszeć w Woli Krzysztoporskiej. W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert II Rodzinne Kolędowanie w gminie Wola Krzysztoporska.
Piotrkowianin w finale telewizyjnego show
Marcin Januszkiewicz zakwalifikował się do wielkiego finału muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ostatni występ piotrkowianina będzie można zobaczyć w piątek na antenie telewizji Polsat.
Z telewizyjnego show na scenę mediateki
Michał Rudaś wystąpi w mediatece. Artysta znany z występów w takich telewizyjnych programach jak „Jaka to melodia”, „Taniec z gwiazdami”, „The Voice of Poland” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w Piotrkowie zaśpiewa 7 października.
Trybunalskie Granie z Miejską Orkiestrą Dętą
To już przedostatni koncert z cyklu Trybunalskiego Granie. W najbliższą niedzielę dla piotrkowian wystąpi Miejska Orkiestra Dęta, której występ tradycyjnie jest jednym z elementów tego cyklu koncertów.
Universe już w sobotę w Piotrkowie
"Tyle chciałem ci dać", "Wołanie przez ciszę", "W perły zmienić deszcz" to tylko część z przebojów, które będzie można usłyszeć na sobotnim koncercie grupy Universe w Piotrkowie. Ze względu na zapowiadane burze występ przeniesiony został z amfiteatru miejskiego do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy al. 3 Maja 12.
Piotrkowianin gwiazdą telewizyjnego show
Piotrkowianin Marcin Januszkiewicz będzie jedną z gwiazd najnowszej edycji programu telewizyjnego Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Show będzie można oglądać na antenie telewizji Polsat.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat