Noworoczono-świąteczny koncert w II LO

Czwartek, 11 stycznia 20246
To było niezwykłe popołudnie w II Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie. W środę w placówce odbył się koncert świąteczno-noworoczny, który został przygotowany przez uczniów placówki.

Ładuję galerię...

To był pierwszy, z taką oprawą i unoszącą się w powietrzu magią, koncert świąteczno-noworoczny w II LO w Piotrkowie. Odnowiona sala gimnastyczna, profesjonalny chór, soliści, recytacje, piękne kolędy i pastorałki pozwoliły uczestnikom jeszcze raz poczuć klimat świąt Bożego Narodzenia.

 

Przygotowany przez uczniów spektakl spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem publiczności. Na koniec wydarzenia dyrektor Beata Kiereś, podziękowała licznie zgromadzonym rodzicom za zaangażowanie i wspieranie wspólnego dzieła, jakim jest II Liceum Ogólnokształcące.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Hmm ~Hmm (Gość)11.01.2024 11:58

Ciekawi mnie czego uczy ta pani ze zdjęcia nr 16?

00


Domino ~Domino (Gość)11.01.2024 12:28

Jak przyszlem składać papiery o przyjęcie mnie do tej szkoły do mi odmówiły nie zaglądając mi nawet do swiatectw. Nie pozdrawiam

00


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)11.01.2024 12:06

Czy nie można było tego połączyć z inauguracją lub biennale?

00


goœć_ewa ~goœć_ewa (Gość)11.01.2024 11:13

Przepiękna inicjatywa. Gratuluję młodzieży i osobom przygotowującym.

11


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat