Artykuły do tagu: telewizja

Piotrkowianka zakończyła udział w „The Voice Senior” w półfinale
Waleria Molenda z Piotrkowa z powodzeniem rywalizowała w 5. edycji The Voice Senior. 86-latka zakończyła jednak udział w popularnym programie na etapie półfinału.
Vectra podsumowuje rok 2023
Grupa Vectra, dostawca usług internetu światłowodowego, telewizji cyfrowej oraz telefonii mobilnej i stacjonarnej, zwiększyła, do niemal trzech milionów, liczbę punktów adresowych (HP - Homes Passed) umożliwiających dostęp do internetu z prędkością rzędu 1,2 Gb/s.
Zdobędzie Złote Widły? Angelika uczestniczką telewizyjnego show
Pochodząca z powiatu piotrkowskiego Angelika Kałużna wzięła udział w najnowszej edycji "Farmy", czyli telewizyjnego programu emitowanego w Polsacie. W trzecim sezonie show w pierwszym składzie farmerskiego zespołu znalazły się wyłącznie kobiety.
Trzecie miejsce piotrkowianina w muzycznym show Polsatu
Pochodzący z Piotrkowa aktor i piosenkarz Marcin Januszkiewicz zajął trzecie miejsce muzycznym show telewizji Polsat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W piątek został wyemitowany finałowy odcinek 19. edycji programu.
Piotrkowianin w finale telewizyjnego show
Marcin Januszkiewicz zakwalifikował się do wielkiego finału muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ostatni występ piotrkowianina będzie można zobaczyć w piątek na antenie telewizji Polsat.
Piotrkowianin bohaterem programu TVN-u
Do Piotrkowa zawitała Dorota Szelągowska ze swoimi totalnymi remontami. Gwiazda TVN-u wspólnie ze swoją ekipą wyremontowała mieszkanie pana Jakuba, nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 8.
Nowy dyrektor TVP3 Łódź
Marcin Szypszak został nowym dyrektorem łódzkiego ośrodka TVP3. Jak podaje strona nadawcy, zastąpił on na stanowisku Błażeja Kronica, który pełnił tę funkcję od 2019 roku.
25.05.2022 10:34
Emitel odpowiada
DVB-T2/HEVC dostępny już dla 76% gospodarstw domowych - tak zaczyna się odpowiedź Emitela na nasze pytania dotyczące wyłączenia sygnału z nadajnika na Kominie EC4. Cześć odbiorców telewizji naziemnej, pomimo posiadania odpowiedniego sprzętu miała kłopoty z odbiorem. Dla części z nich konieczna była zmiana położenia anteny, o której mało kto wiedział. Firma informowała o planowanych zmianach tylko na swojej stronie.
Masz kłopoty? Przestaw antenę na Kamieńsk lub zadzwoń na infolinię
Od poniedziałku (23.05.22) obowiązuje nowy standard nadawania telewizji naziemnej. Okazuje się, że firma Emitel, która przeprowadziła zmianę częstotliwości i standardu nadawania programów naziemnej telewizji cyfrowej MUX1, MUX2 oraz MUX4 wyłączyła największy dotychczasowy nadajnik na Łódź „Komin EC-4”. Oprócz odpowiedniego telewizora lub dekodera konieczna może być zmiana ustawienia anteny.
Udana zmiana standardu nadawania telewizji?
Telewidzowie korzystający z odbioru naziemnego przekonali się, że sprzęt dostosowany do odbioru nowego standardu DVB-T2 to nie wszystko. W województwie łódzkim ruszyła telewizja cyfrowa (23.05.22).
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat