Artykuły do tagu: Trybunalskie Granie

Prekursorzy polskiego heavy metalu zagrali w Piotrkowie
Wakacje w Piotrkowie zakończyły się w mocnych rytmach gitarowego grania. W miejskim amfiteatrze zagrała grupa TSA. To ostatni koncert w ramach cyklu "Trybunalskie Granie".
Trybunalskie Granie z Miejską Orkiestrą Dętą
To już przedostatni koncert z cyklu Trybunalskiego Granie. W najbliższą niedzielę dla piotrkowian wystąpi Miejska Orkiestra Dęta, której występ tradycyjnie jest jednym z elementów tego cyklu koncertów.
Metius Cover Band na „Trybunalskim Graniu”
Tym razem cykl wakacyjnych koncertów "Trybunalskie Granie" zawędruje na Rynek Trybunalski. To właśnie tam w najbliższą sobotę (12 sierpnia) wystąpi Metius Cover Band.
Burza emocji na koncercie Universe
Pogoda pokrzyżowała nieco plany związane z wczorajszym koncertem Universe w ramach Trybunalskiego Grania. Występ musiał zostać przeniesiony z amfiteatru do Miejskiego Ośrodka Kultury z powodu nadciągających grzmotów i błyskawic.
Universe zagra w Piotrkowie!
"Tyle chciałem ci dać", "Wołanie przez ciszę", "W perły zmienić deszcz", to tylko część przebojów, które będzie można niebawem usłyszeć na żywo w Piotrkowie. W ramach cyklu Trybunlskie Granie na deskach Amfiteatru Miejskiego wystąpi zespół Universe.
Luxtorpeda na Trybunalskim Graniu
W najbliższą sobotę (15 lipca) „Litza” i spółka wystąpią w Piotrkowie w ramach cyklu organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury.
„Kocham Cię jak Irlandię” zabrzmiało w Piotrkowie
Tym razem zła pogoda nie pokrzyżowała planów i legenda polskiego rocka i punk rocka zagrała w Piotrkowie koncert. W miejskim amfiteatrze zabrzmiały piosenki zespołu Kobranocka. Koncert odbył się w ramach cyklu „Trybunalskie granie”.
Legenda rocka zagra w miejskim amfiteatrze. Koncert przełożony
W ramach cyklu Trybunalskie Granie Kobranocka miała w sobotę wystąpić w Piotrkowie. Ze względu na bardzo niekorzystne prognozy pogody impreza została przeniesiona na 19 sierpnia.
Koncertem Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej zainaugurowany został tegoroczny cykl "Trybunalskiego Grania". Formacja zaprezentowała zgromadzonej w parku im. ks. Józefa Poniatowskiego publiczności m.in. przeboje znane ze świata muzyki rozrywkowej, czy filmu.
Orkiestra kameralna zagra w parku
Piotrkowska Orkiestra Kameralna w najbliższą niedzielę wystąpi w parku ks. Józefa Poniatowskiego. Będzie to równocześnie inauguracja cyklu letnich koncertów "Trybunalskie granie".
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat