Advertisement

Artykuły do tagu: wyścig

Pasjonująca rywalizacja młodych kolarzy
Najszybsi uczestnicy sulejowskiego etapu Wyścigu kolarskiego po ziemi łódzkiej pokonali rundę o długości 17 km w czasie około 20 minut. Takich rund w zależności od kategorii wiekowej musieli przejechać kilka, a nasi mieszkańcy, w sobotę, 22 lipca 2023 r., po raz pierwszy od wielu lat mogli podziwiać zmagania najlepszych młodych kolarzy w kraju.
Kolarski wyścig zawita do Sulejowa
Już w najbliższą sobotę (22.07) Sulejów będzie gościł kolarzy w ramach Wyścigu kolarskiego po ziemi łódzkiej. Początek zawodów o godz. 10:00 na placy Straży 1 w Sulejowie.
Będą się ścigać wokół zalewu
Już w sobotę (10.09.2022) wokół Zalewu Sulejowskiego po raz IX będą się ścigać biegacze i rowerzyści z całej Polski. W tym roku organizatorzy zapraszają również najmłodszych, którzy będą mogli wziąć udział w pikniku sportowym.
Wyruszyli pokonać Samego Siebie
Pokonaj Samego Siebie to hasło Human Machine w Piotrkowie. W sobotni wieczór ponad pięćdziesiąt osób wyruszyło w samotną wędrówkę, aby pokonać własne słabości.
Kolarze przemknęli przez Piotrków i region [ZDJĘCIA]
Kolorowy peleton Międzynarodowego Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków przemknęła w sobotę ulicami Piotrkowa oraz powiatu piotrkowskiego.
Peleton przejedzie przez Piotrków. Będą duże utrudnienia - także w regionie
W sobotę ulicami Piotrkowa przejedzie kolorowy peleton Międzynarodowego Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków. Kolarski wyścig spowoduje jednak wyłączenia z ruchu głównych ulic w mieście.
Wyścig Solidarności przejedzie przez powiat piotrkowski
Już w środę (29.06.2022) startuje 33. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. W tym roku kolarze pokonają trasę z Żor do Łodzi. Ostatni, piąty etap zmagań rozegrany zostanie m.in. w powiecie piotrkowskim.
Nocne wyścigi samochodowe na ulicach Piotrkowa?
Czy na piotrkowskich ulicach w godzinach nocnych odbywają się nielegalne wyścigi samochodowe? Mieszkańcy twierdzą, że takie sytuacje mają miejsce, i to w różnych częściach miasta.
Tłumy na lotnisku w Piotrkowie. Moto Show 2021
Na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się trzecia edycja Moto Show. Impreza przyciągnęła wielu ludzi z regionu i całego kraju.
Motocykliści szaleją na ulicach Piotrkowa. Niektórzy kierowcy aut nie chcą być gorsi
To problem, z którym włodarze miast i mieszkańcy borykają się od lat. Szalejący po ulicach, szczególnie w nocy, motocykliści i kierowcy aut sportowych. Po przerwie spowodowanej epidemią, „rajdowcy” wrócili. Do Magazynu Magiel na antenie Radia Strefa FM prawie codziennie dzwonią zdenerwowani słuchacze z kolejną informacją o ostrych jazdach amatorów dwóch kółek z mocnymi silnikami. Policja zna sprawę i ją monitoruje.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat