Artykuły do tagu: Zawody

Wędkowali nocą. Kto poradził sobie najlepiej?
Z soboty na niedzielę (6-7 lipca) na zbiorniku zaporowym w Cieszanowicach, odbył się pierwszy nocny maraton wędkarski w kole PZW nr 5 „Przystań” w Gorzkowicach. Zawody były rozgrywane w kategorii dowolnej na dwie wędki. Przeprowadzono je na lewym brzegu zbiornika, od dębu w stronę zapory.
Europejskie wyzwanie mażoretek - Perły Sulejów
Mażoretki Perły Sulejów wyruszyły na podbój Europy. Sulejowskie kadetki, czyli perełki w wieku 9-11 lat, będą reprezentować Polskę oraz gminę podczas Mistrzostw Europy federacji MWF, które odbędą się w czeskim Libercu. Tę wspaniałą przygodę rozpoczęły w środę (03.07.2024).
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Rozprzy
W niedzielę (30.06.2024) na stadionie sportowym GKS Czarni Rozprza odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach wzięło udział 11 drużyn w tym trzy drużyny kobiece. W sekcji kobiecej wystartowały drużyny z OSP w Straszowie, Mierzynie, i Starej Wsi, natomiast w sekcji męskiej drużyny z OSP w Rajsku Małym, Lubieniu, Białocinie, Cekanowie, Starej Wsi, Mierzynie, Straszowie i Łazach Dużych. Podczas zawodów drużyny rywalizowały w dwóch konkurencjach – sztafecie 7 × 50 metrów oraz ćwiczeniach bojowych.
Kamil Majchrzak gorszy w polskim półfinale w Poznaniu
W półfinale Enea Poznań Open obejrzeliśmy polskie starcie Kamila Majchrzaka z Maksem Kaśnikowskim. Niestety 2-1 wygrał ten drugi tenisista. Pierwszy set wygrał piotrkowianin 6-3, kolejne dwa padły łupem jego rywala, który wygrał 6-3 i 6-4.
W powiecie piotrkowskim odbędą się Igrzyska
Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych z województwa łódzkiego odbędą się w tym roku w Ręcznie. Młodzi zawodnicy będą rywalizować zarówno w sportach indywidualnych, jak i drużynowo. Organizatorzy zachęcają do kibicowania.
Szczypiorniści z IV LO wicemistrzami kraju
W Czwartek (06.06.2024) w Hali Relax OSiR odbył się Finał Ogólnopolski Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców. Do rywalizacji o tytuł Mistrza Polski przystąpiło siedem najlepszych drużyn z całego kraju. Piotrków Trybunalski reprezentowała drużyna z IV Liceum Ogólnokształcącego, które wywalczyła II miejsce i tytuł Wicemistrza Kraju.
Jaskółki ponownie z medalami
Tancerze Akademii Tańca Sportowego „Jaskółki” od wielu lat zachwycają swoim kunsztem, talentem i wspaniałymi choreografiami, zdobywając nagrody na festiwalach, konkurach i zawodach. Nie inaczej było podczas „Dance Challenge Poraj Cup".
XXIV Spartakiada Władz Samorządowych
Gmina Grabica była gospodarzem XXIV Spartakiady Władz Samorządowych Powiatu Piotrkowskiego w strzelectwie. Nie zabrakło reprezentacji samorządu powiatu piotrkowskiego oraz miasta Piotrków Trybunalski.
Radni gminy Grabica strzelali po nagrody
Kontynuując wieloletnią tradycję, we wtorek (28.05.2024) na strzelnicy sportowej odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Grabica. Zmagania poprzedziła odprawa zawodników, na której przypomniano o zasadach bezpieczeństwa, posługiwania się bronią oraz zachowania procedur bezpieczeństwa.
Wielkie emocje i świetna zabawa w Stadzie Ogierów
Za nami kolejne Zawody Międzynarodowe w Powożeniu, które odbyły się w Stadzie Ogierów w Bogusławicach nieopodal Wolborza. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat