Advertisement

Artykuły do tagu: urząd skarbowy

Ostatni dzień na rozliczenie
Zeznania można składać w tym roku wyjątkowo do 2 maja ponieważ 30 kwietnia przypada w niedzielę. Urzędy Skarbowe w woj. łódzkim, jak w każdy poniedziałek będą czynne do godziny 18.00.
Urząd Skarbowy czeka na zeznania roczne
Od połowy lutego można już składać zeznania podatkowe. Przypominamy, jak to robić. No i do kiedy.
Od dzisiaj rozliczysz się z fiskusem
Rozpoczęła się tegoroczna akcja rozliczeń PIT, która będzie trwała od do 2 maja. Właśnie od dzisiaj (15.02.2022) na podatników w usłudze Twój e-PIT czekają przygotowane przez Krajową Administrację Skarbową (KAS) rozliczenia roczne za 2021 rok. Tymczasem przedsiębiorcy mogą wysłać PIT poprzez system e-Deklaracje.
Polski Ład: ulga na powrót. Od kiedy i dla kogo?
Miała zyskać większość, a jak będzie naprawdę? Na razie słychać głównie o obawach i wątpliwościach związanych z Polskim Ładem. O niektórych z nich rozmawiamy na antenie Strefy Fm Piotrków i piszemy na naszym portalu.
Polski Ład - pytania i odpowiedzi
To jeden z najgorętszych tematów początku nowego roku. Co dla podatników oznacza Polski Ład? Na pierwsze pytania odpowiadała w Radiu Strefa Fm Piotrków Joanna Gniewaszewska-Durska, naczelnik Urzędu Skarbowego w Piotrkowie.
Masz pytanie dotyczące Polskiego Ładu? Zadzwoń
Na pytania dotyczące zasad rozliczania zaliczek na podatek dochodowy, pobieranych przez płatników, odpowiedzą pracownicy Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim.
Wysłali PIT-y w kosmos. Happening przedstawicieli partii Korwin
Przedstawiciele KORWiNa wyrazili swój sprzeciw wobec podatku dochodowego jako nieefektywnego i niesprawiedliwego. Na znak protestu symbolicznie „wysłali PIT-y w kosmos", podpinając wielkoformatowe kopie rozliczeń podatkowych pod baloniki z helem.
Czasu coraz mniej na rozlicznie się z fiskusem
Czasu na złożenie zeznania podatkowego za ubiegły rok coraz mniej. Ile osób w naszym regionie już się rozliczyło?
Od poniedziałku dostępne zeznania roczne za 2020 r. w e-Urzędzie Skarbowym
Od poniedziałku w e-Urzędzie Skarbowym można sprawdzić przygotowane przez Krajową Administrację Skarbową zeznanie podatkowe za 2020 r. Do 30 kwietnia 2021 r. podatnicy mogą zweryfikować i zmodyfikować lub zatwierdzić swoje rozliczenia w usłudze Twój e-PIT.
W tym roku dostęp do Twojego e-PIT tylko przez e-Urząd Skarbowy
W tym roku dostęp do Twojego e-PITa będzie możliwy tylko przez e-Urząd Skarbowy - poinformował szef MF Tadeusz Kościński. Wszyscy, którzy rozliczą się z fiskusem elektronicznie, otrzymają zwrot podatku w skróconym czasie 45 dni oraz informację o podziale kwoty zapłaconego podatku.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat