Advertisement

Artykuły do tagu: Kosmos

Wysłali PIT-y w kosmos. Happening przedstawicieli partii Korwin
Przedstawiciele KORWiNa wyrazili swój sprzeciw wobec podatku dochodowego jako nieefektywnego i niesprawiedliwego. Na znak protestu symbolicznie „wysłali PIT-y w kosmos", podpinając wielkoformatowe kopie rozliczeń podatkowych pod baloniki z helem.
Zdjęcia piotrkowskiego nieba
Od 10 sierpnia w Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim można obejrzeć nietypową wystawę.
Dzieci z Piotrkowa poznały świat owadów
Pierwsza wakacyjna wycieczka świetlic artystycznych piotrkowskiego MOK to wyjazd do Parku Edukacyjno-Rozrywkowego "Mikrokosmos" w Ujeździe.
Centrum Badań Kosmicznych testuje swoje projekty na piotrkowskim lotnisku
Od czerwca tego roku Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej ściśle współpracuje z Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Wojskowym Instytutem Technicznym Wojsk Lotniczych z Warszawy.
Park Edukacyjny "Mikrokosmos" z Ujazdu otrzymał kolejną nagrodę. Tym razem wybrano laureatów i wyróżnionych tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu "Sposób na Sukces". Jury konkursu nie miało łatwego zadania, gdyż poziom zgłoszonych w tym roku przedsięwzięć był bardzo wyrównany.
Październik 2014 roku. Mars zniknie z astronomicznych map ?
Prawdopodobnie czeka nas jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń w kosmosie widocznych gołym okiem.
17.02.2013 08:30
Deszcz meteorytów, jaki spadł w ciągu ostatniej doby na Ziemię stał się jedną z najczęściej komentowanych informacji we wszystkich mediach na całym świecie. Okazuje się jednak, że i Piotrków, pod względem „odwiedzin” gości z kosmosu, wcale nie jest gorszy. Zdarzali się i tacy, którzy powracali na niebo nad naszym miastem nawet po 341 latach nieobecności…

Dość sporych rozmiarów planetoida 1 kwietnia minie się z ziemią.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat