Artykuły do tagu: finanse

Ranking Pożyczek Kokos.pl
Żyjemy w czasach, w których przed założeniem konta bankowego czy też przed skorzystaniem z kredytu lub pożyczki możemy zweryfikować wszystkie najważniejsze informacje. Przeglądamy opinie klientów, porównujemy koszty oraz niejednokrotnie analizujemy skomplikowane zapisy umowy. Bardzo często wymaga to znacznej ilości naszego wolnego czasu. Na szczęście z pomocą przychodzi ranking pożyczek Kokos.pl. Co musisz o nim wiedzieć oraz dlaczego warto z niego skorzystać? Wszystkie informacje umieszczamy poniżej.
Pożyczka ratalna dla zadłużonych - do kogo jest skierowana oferta?
Pożyczka ratalna dla zadłużonych to oferta stworzona przez pozabankowe firmy pożyczkowe. Do kogo pożyczkodawcy kierują pożyczki na raty dla zadłużonych i kogo uznają za potencjalnego klienta? Czy jest to dobra i opłacalna oferta? Sprawdź gdzie szukać takiej propozycji i czym różni się od zwykłej pożyczki pozabankowej online!
Planowanie finansów osobistych łatwiejsze dzięki nowej funkcji Moje Cele w Santander mobile
Każdy ma swoje cele i marzenia. Niektóre są na wyciągnięcie ręki, inne trochę bardziej odległe i do zrealizowania w dłuższym terminie. Większość jednak ma cechę wspólną – wymagają systematyczności i dobrego planowania. Santander Bank Polska wprowadził w aplikacji mobilnej usługę Moje cele, które pomoże zrobić pierwszy krok w oszczędzaniu na wymarzony cel.
Wolbórz wysoko w rankingach
Wolbórz znalazł się na 32. miejscu w Polsce w kategorii mniejszych miast w rankingu inwestycyjnym opublikowanym przez czasopismo "Wspólnota".
Kredyt refinansowy może pomóc Ci obniżyć koszty posiadanego kredytu hipotecznego. W jaki sposób?
Ogólne koszty kredytu hipotecznego zaciągniętego kilka lat temu, dziś mogą okazać się wyższe niż w przypadku aktualnych ofert. Aby uniknąć sytuacji, w której będziesz płacił więcej niż wymaga tego sytuacja na rynku produktów finansowych, warto rozważyć opcje zmiany swojego kredytu hipotecznego. Jednym z dostępnych rozwiązań jest refinansowanie kredytu hipotecznego.
Przywróć możliwość zarabiania w firmie
Aktualna sytuacja wielu przedsiębiorców jest niepewna. Zmagania z zadłużeniem mogą doprowadzić do wielu przykrych skutków – nie tylko materialno-finansowych, ale i psychicznych. Jak więc przywrócić możliwość zarabiania i postawić firmę na nogi? Z pomocą przychodzi uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne.
Wiceprezes PKO BP Jakub Papierski, laureatem nagrodą im. Lesława A. Pagi
Wiceprezes PKO Banku Polskiego Jakub Papierski, nadzorujący obszar bankowości inwestycyjnej, został laureatem nagrody im. Lesława A. Pagi - honorowego wyróżnienia przyznawanego raz w roku, którego ideą jest podkreślenie roli, jaką odgrywają w polskiej gospodarce wizjonerzy biznesu - ludzie dynamiczni, niekonwencjonalni i skuteczni w swej pracy.
Czasem brak nam słów, by mówić o pieniądzach
Polacy dość dobrze oceniają swoją wiedzę na temat finansów osobistych. Mimo to tylko jedna trzecia z nas regularnie dzieli się nią ze swoimi dziećmi - tak wynika z najnowszego badania przeprowadzonego na zlecenie programu edukacyjnego Finansiaki (Santander Bank Polska). Ponad połowa badanych rodziców uważa, że ich dzieci potrafią dobrze gospodarować pieniędzmi.
Program Ulga od Długu z Fundacją Itaka zadba o zdrowie psychiczne swoich klientów
Program Ulga od Długu nawiązał współpracę z Fundacją ITAKA w zakresie pomocy psychologicznej dla osób z długami. Od września klienci Programu Ulga od Długu będą mogli skorzystać z konsultacji telefonicznej z psychologiem w ramach Antydepresyjnego Telefonu Zaufania Fundacji ITAKA.
Czy znasz popularne pojęcia finansowe? Prezentujemy 7, które warto znać
Rynkowi finansowemu nieodłącznie towarzyszą różne charakterystyczne określenia - terminy. Jedne dotyczą ekonomii, inne usług finansowych. W poniższym tekście wspólnie z ekspertem hapipożyczki przybliżymy 7, z którymi możemy się spotkać podczas procesu ubiegania się o pożyczkę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat