Advertisement

Artykuły do tagu: zeznanie

Ostatni dzień na rozliczenie
Zeznania można składać w tym roku wyjątkowo do 2 maja ponieważ 30 kwietnia przypada w niedzielę. Urzędy Skarbowe w woj. łódzkim, jak w każdy poniedziałek będą czynne do godziny 18.00.
W Piotrkowie złożono już ponad 80% deklaracji
W Urzędzie Skarbowym w Piotrkowie Trybunalskim złożono do środy (20.04.2022) 46 022 zeznania podatkowe, które wprowadzono już do wewnętrznego systemu elektronicznego. W przypadku indywidualnych podatników, z piotrkowskim fiskusem rozliczyło się już ponad 80% podatników. Wśród organizacji pożytku publicznego, które są wspierane przez podatników, są także te lokalne.
Piątek ostatnim dniem na złożenie PIT-a za zeszły rok; MF nie planuje wydłużenia terminu
Piątek, 30 kwietnia jest ostatnim dniem na złożenie deklaracji PIT za zeszły rok. Resort finansów nie planuje wydłużenia tego terminu, jak zrobił w zeszłym roku.
Składanie zeznań podatkowych czas zacząć
Od najbliższego poniedziałku będzie można zacząć składanie zeznań podatkowych za ubiegły rok. Jakich podatków ten termin dotyczy i czy coś się zmieniło?
Rozlicz się z fiskusem w Focus Mall
Urzędnicy Urzędu Skarbowego pomagają piotrkowianom wypełnić zeznanie podatkowe i przesłać je drogą elektroniczną. Z ich wsparcia można skorzystać w sobotę, 7. kwietnia, w godzinach 12-20 w galerii Focus Mall.
W czwartek mija termin składania PIT-ów. Spóźnialscy zapłacą grzywnę
Czwartek (30 kwietnia) to ostatni dzień na rozliczenie się z fiskusem. PIT-ów nie złożyło jeszcze około czterech tysięcy podatników. Kto się spóźni, może dostać nawet 3,5 tysiąca złotych kary.
Czy zdecydowałeś już na jaką organizacje przeznaczyć 1 % swojego podatku? Do końca kwietnia możemy rozliczać się z fiskusem, a co za tym idzie zdecydować na co przeznaczyć 1 %. W Piotrkowie jest 8 organizacji pożytku publicznego. W 2012 roku otrzymały one niespełna 70 tysięcy złotych.
Coraz więcej osób z fiskusem rozlicza się przez Internet. To wygodniejszy i szybszy sposób na wysłanie PIT-a niż tradycyjny - papierowy. Ponadto wysłanie elektronicznego zeznania zajmuje tylko kilka chwil.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat