Artykuły do tagu: trybunały

VII Trybunały Modelarstwa Kolejowego w Piotrkowie
Targi Modelarstwa Kolejowego wraz z wystawą makiet, pokazem kolejki ogrodowej, konkursami i zabawami dla dzieci odbędą się w najbliższy weekend w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie pod wspólną nazwą "VII Trybunały Modelarstwa Kolejowego”.
Czadu Maryla, czyli benefis w piotrkowskim MOK-u
"Czadu Maryla, czyli bałwochwalczo-dziękczynny wieczór dla Agnieszki Litwin" zwieńczył drugi dzień trwających w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunałów Uśmiechu. W tym roku przypada jubileuszowa, 20. edycja tego wydarzenia.
To już 20 lat! Jubileusz Trybunałów Uśmiechu
Najpierw były Trybunały Kabaretowe, teraz są to Trybunały Uśmiechu. To największa rozrywkowa impreza, która co rok odbywa się w Piotrkowie Trybunalskim. W tym roku przypada dwudziestolecie tego wyjątkowego wydarzenia.
Wkrótce jubileuszowe Trybunały Uśmiechu
Już za kilka tygodni piotrkowian czeka duża dawka humoru. To wszystko za sprawą XX Trybunałów Uśmiechu - czterodniowego wydarzenia, któremu towarzyszyć będą elementy sztuki kabaretowej, teatralnej oraz muzycznej. Znany jest już harmonogram wydarzenia. Tym razem w Piotrkowie Trybunalskim wystąpią m.in. Kabaret Paranienormalni czy Anna Maria Jopek Trio.
Za nami Trybunały Modelarstwa Kolejowego
Przez ostatnie dwa dni Piotrków był stolica modelarstwa kolejowego. Już po raz szósty w mieście zorganizowane zostały Trybunały Modelarstwa Kolejowego. Impreza jak zwykle przyciągnęła rzeszę fanów kolejek.
Wielka modelarska impreza już w weekend
Europejskie Stowarzyszenie Modelarzy zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, czyli VI Trybunały Modelarstwa Kolejowego. W czasie imprezy będzie można m.in. podziwiać pieczołowicie odwzorowane makiety kolejowe, ale też nawiązać kontakty z innymi pasjonatami sztuki modelarskiej.
Piotrkowskie Trybunały Gier Planszowych, już w sobotę
Już w sobotę 28.01.2023r. w godz. 10:00-18:00 zapraszamy wszystkich entuzjastów gier planszowych na Piotrkowskie Trybunały Gier Planszowych.
19. Trybunały Uśmiechu za nami. Na finał Kabaret TEY
Poznański Kabaret TEY wystąpił na finał 19. Trybunałów Uśmiechu. Legendarna formacja świętuję 50-lecie działalności i prezentuje swoje nieśmiertelne skecze, które - zdaniem twórców- są nadal aktualne i nadal komentują rzeczywistość.
Stanisław Soyka i Michał Pałubski gwiazdami drugiego dnia Trybunałów Uśmiechu
Trybunały Uśmiechu to wydarzenie kulturalne, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez Piotrkowa Trybunalskiego. Trwa 19. edycja tego eventu. W piątkowy wieczór nie zabrakło wrażeń przygotowanych dla melomanów oraz zwolenników stand up’u.
Trybunały Uśmiechu rozpoczęte!
Spotkanie z Ewą Ziętek oraz spektakl z Hanną Śleszyńską w roli tytułowej rozpoczęły 19. Trybunały Uśmiechu w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat