Artykuły do tagu: modele

Święto modelarzy w Piotrkowie
Memoriał Tadeusza Dąbrowskiego odbędzie się w ten weekend w Piotrkowie. Będzie to Festiwal modeli redukcyjnych karton-plastik, a impreza odbędzie się w hali ZSP nr 4.
Wielka modelarska impreza już w weekend
Europejskie Stowarzyszenie Modelarzy zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, czyli VI Trybunały Modelarstwa Kolejowego. W czasie imprezy będzie można m.in. podziwiać pieczołowicie odwzorowane makiety kolejowe, ale też nawiązać kontakty z innymi pasjonatami sztuki modelarskiej.
Latające modele znów zachwyciły w gminie Rozprza
Sportowy Klub Modelarski RC znów zaprosił mieszkańców regionu do zapoznania się z pasją jego członków i nie tylko. Na lotnisku w Turleju odbyły się pokazy makiet lotniczych. Niektóre z nich były naprawdę ogromne, a co najważniejsze - latające.
Odlotowy Dzień Dziecka w gminie Rozprza
Sportowy Klub Modelarski RC we współpracy z Urzędem Gminy w Rozprzy zorganizował wyjątkowy Dzień Dziecka. Na łąkach między Milejowem a Łazami Dużymi odbył się pokaz zdalnie sterowanych modeli samolotów oraz konkursy dla dzieci.
Miniaturowy świat w ZSP nr 4 (zdjęcia)
Zorganizowana w hali sportowej ZSP nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim wystawa miniaturowych modeli pozwala "odmłodnieć". Odwiedzający dorośli mogą się poczuć, jak za dawnych lat. Na kilkudziesięciu stoiskach zgromadzono modele kolejek elektrycznych, resoraków czy samolotów, które można nie tylko oglądać, ale też kupić.
Odlotowa wystawa w Mediatece 800-lecia
W Mediatece 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim można podziwiać wystawę pt. Moje kartonowe odloty. Znajdziemy tam modele samolotów w skali 1:33 i 1:50. Rozmawialiśmy z Mariuszem Gortyńskim, który jest twórcą prezentowanych egzemplarzy.
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę modeli samolotów w skali 1:33 i 1:50, wykonanych przez Mariusza Gortyńskiego, pt. "Moje kartonowe odloty".
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat