Artykuły do tagu: szkolenia

6 lat łódzkich Terytorialsów
W rozpoczętym już 2024 roku 9. Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej będzie obchodziła swoje sześciolecie istnienia. Jej formowanie rozpoczęło się w styczniu 2018 roku. Sprawdziliśmy, jakie działania podejmowali łódzcy Terytorialsi w minionym roku.
Dzień z demokracją bezpośrednią w Piotrkowie
Trzy bezpłatne szkolenia prowadzone przez doświadczonych szkoleniowców reprezentujących Instytut Demokracji Bezpośredniej odbędą się w najbliższą sobotę (4 listopada) w hotelu B&B w Piotrkowie. Z kolei na 19.00 zaplanowano otwartą debatę o doświadczeniach systemowych wynikających z próby przeprowadzenia w 2023 roku referendum lokalnego w Piotrkowie Trybunalskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Kto powinien skorzystać ze szkoleń z zarządzania projektami?
Czy jesteś osobą, która często angażuje się w różne projekty? Czy masz trudności z organizacją pracy, koordynacją zespołu i realizacją celów? Jeśli tak, być może warto rozważyć udział w szkoleniach z zarządzania projektami. Takie szkolenia oferują wiele korzyści i są dostępne dla różnych grup zawodowych. W tym artykule przyjrzymy się, kto powinien skorzystać z tego rodzaju szkoleń oraz jakie korzyści mogą one przynieść.
Kadeci z IV LO ukończyli szkolenie wojskowe
W IV Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Stefana Roweckiego-Grota odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia szkolenia wojskowego kadetom klas mundurowych. Wydarzenie zakończyło się pokazem musztry paradnej.
Szkolenia z zamówień publicznych – które są najlepsze?
Zamówienia publiczne są bardzo ważną częścią finansów publicznych. Czym one są? Otóż przez zamówienia publiczne należy rozumieć odpłatne umowy, które są zawierane między zamawiającym a wykonawcą. Przedmiotem takiej umowy mogą być usługi, dostawy czy bardzo powszechne roboty budowlane. Zatem poznaj zalety, które sprawiają, że warto zapisać się na szkolenie zamówienia publiczne.
Certyfikowany Instalator Pomp Ciepła
Zastanawiasz się jak zdobyć tytuł Certyfikowanego Instalatora Pomp Ciepła. Żeby móc się nim pochwalić należy poznać wymagania i kwalifikacje jakie są stawiane instalatorom przed przystąpieniem do montażu pomp ciepła. Jakie uprawnienia są wymagane i jakie kwestie instalator powinien znać? Jakimi kwalifikacjami powinien się wykazać aby zdać egzamin na Certyfikowanego Instalatora Pomp Ciepła?
Gowin: nie widzę powodu, żeby np. nie odmrażać branży targowej
Nie widzę dzisiaj najmniejszego powodu, żeby np. nie odmrażać branży targowej. Bardzo ważne, by ta decyzja zapadła dosłownie w najbliższych dniach – powiedział w środę w Pile (woj. wielkopolskie) wicepremier Jarosław Gowin.
Właściciele piotrkowskiego klubu fitness mogą dalej legalnie prowadzić szkolenia
Niedawno relacjonowaliśmy na naszym portalu konferencję prasową piotrkowskiego stowarzyszenia, które w budynku jednej z siłowni organizuje szkolenia i od dłuższego czasu zmagało się ze stałymi kontrolami i próbami zamknięcia działalności przez policję. Stowarzyszenie ogłosiło na ogólnopolskim portalu branży fitness, że spór zakończyli zwycięstwem. - Powinniśmy głośno mówić o patologii, która ma miejsce i jak widzimy po piotrkowskim przykładzie warto walczyć o swoje prawa, bo je mamy i trzeba o nich głośno przypominać! - powiedział Artur Cichecki, piotrkowianin i ekspert portalu megaforma.pl, z którym rozmawialiśmy o tej sprawie.
Szkolenia z prawa zamówień publicznych – kiedy warto?
Realizacja projektów na zlecenie instytucji oraz organizacji państwowych i samorządowych może być bardzo intratna dla wykonawcy. Jeżeli jednak Twoja firma chce się podjąć ich realizacji, musi przystąpić do postępowania przetargowego. To jeden z powodów, dla którego warto zainwestować w profesjonalne szkolenia i kursy. Prawo zamówień publicznych bywa skomplikowane.
Sulejów liczy na inwestorów
Władze Sulejowa uśmiechają się w stronę inwestorów. Plany na ich pozyskanie mają się ziścić dzięki wykwalifikowanym kadrom, w które inwestują włodarze. Pomogą w tym unijne fundusze.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat