Advertisement

Artykuły do tagu: poszukiwania

Poszukiwania 87-latki zakończone. Kobieta nie żyje
Służby zakończyły poszukiwania 87-letniej kobiety, która zaginęła w lesie w okolicy miejscowości Łazy-Dąbrowa w gminie Sulejów. Niestety poszukiwana nie żyje. Ciało kobiety zostało odnalezione przez przypadkową osobę.
Tragiczny finał poszukiwań na Zalewie Sulejowskim
59-letni mężczyzna utonął w Zalewie Sulejowskim. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Tresta w powiecie tomaszowskim.
Policjanci odnaleźli nieletnich uciekinierów
Do piotrkowskiej policji wpłynęło zgłoszenie, że w godzinach porannych z terenu placówki opiekuńczo - wychowawczej oddalili się chłopcy w wieku 13 i 15 lat. Dzięki czujności dzielnicowych dwójka uciekinierów bezpiecznie wróciła do placówki.
Nadal trwają poszukiwania Edwarda Dajcza
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim wciąż poszukują zaginionego Edwarda Dajcza. Mężczyzna mieszka w Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim. Ostatni raz widziany był 22 lipca 2023 roku, do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też kontaktu z bliskimi.
Potrącił 16-latkę i odjechał. Teraz szuka go policja
Potrącił nastolatkę na pasach i odjechał z miejsca zdarzenia. Teraz kierowca jest poszukiwany przez policjantów. Funkcjonariusze szukają także świadków potrącenia 16-latki.
Sprzątali i szukali skarbów w ziemi
Na ziemi piotrkowskiej w weekend gościł wyjątkowy klub sportowy. Magnes Neodymowy - Detektor Metali to zrzeszenie zawodników, którzy zajmują się... sprzątaniem. Przy okazji tego porządkowania znajdują w ziemi wiele ciekawych rzeczy.
Zaginięcie - policja informuje jak działać
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim zamieścili na swoich stronach instrukcje dotyczące tego, jak działać, gdy ktoś zaginie. Zaginięciu osoby towarzyszą silne emocje rodziny i osób jej najbliższych. Jeśli do tego dochodzi podejrzenie, że zdrowie i życie naszego bliskiego może być zagrożone, racjonalne myślenie i podejmowane działania mogą być zaburzone. O tym jak zgłosić zaginięcie i jak się do tego przygotować, by nie utrudnić a wesprzeć policyjne poszukiwania, przeczytacie poniżej.
Tragiczny finał poszukiwań zaginionego
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do śmierci zaginionego mieszkańca gminy Drzewica. Ciało mężczyzny strażacy odnaleźli w rzece Drzewiczce.
Mężczyzna zaginął w lesie. Szukali go m.in. strażacy i policjanci
Akcja poszukiwawcza była prowadzona pomiędzy Kołem a Lubiaszowem. Brało w niej udział osiem zastępów OSP, dwa zastępy PSP oraz Policja.
Zaginął po firmowej imprezie
Opoczyńscy policjanci poszukiwali zaginionego 48-letniego mężczyzny, który w miniony weekend wyszedł na imprezę firmową i nie wrócił do domu. Okazało się, że mężczyzna jest cały i zdrowy. Został odnaleziony przez patrol Straży Ochrony Kolei, który pomagał policjantom w poszukiwaniach.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat