Advertisement

Artykuły do tagu: pożarna

Dwa pożary w jednym bloku. Znamy przyczyny
To było bardzo nietypowe popołudnie dla piotrkowskich strażaków. W ciągu dwóch godzin otrzymali zgłoszenie do dwóch pożarów, do których doszło w tym samym bloku. Okazało się, że przyczyny obu zdarzeń były niezależnie od siebie.
Dwa pożary w tym samym bloku [wideo]
Zaledwie dwie godziny dzieliły od wezwań piotrkowskich strażaków do pożarów w tym samym bloku przy ulicy 9 Maja w Piotrkowie.
Młodzi strażacy pokazali moc!
Po raz osiemnasty druhowie z OSP Proszenie zorganizowali Indywidualne Zawody Sportowo-Pożarnicze dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat. W zawodach wystartowało 53 zawodników w 7 kategoriach.
Moszczenica, Kosów i Jarosty górą!
Za nami moszczenickie Gminne Zawody Sportowo-Pożarniczych. Rywalizowały w nich grupy strażaków ochotników. Wśród panów najlepsi byli druhowie z Moszczenicy. OSP Kosów zwyciężył w kategorii Pań. Wśród młodzieży rywalizację wygrały zaś Jarosty.
Nowy podnośnik dla strażaków z Moszczenicy
Strażacy ochotnicy na co dzień stacjonujący przy ul. Piotrkowskiej w Moszczenicy zyskali nowy sprzęt. To podnośnik koszowy SH30 Volvo.
30.06.2022 07:08
Dachowanie przy S8
W nocy z środy na czwartek (29-30.06.2022) doszło do wypadku drogowego na trasie S8 na wysokości Wolborza. Dachował tam mercedes. Niezbędna okazała się pomoc
Przygotowani do niesienia pomocy
Strażacy ochotnicy z powiatu piotrkowskiego wzięli udział w szkoleniu organizowanym przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim. Zajęcia zwieńczyły egzamin teoretyczny i praktyczny, który zdało 39 druhów na co dzień zrzeszonych w jednostkach OSP.
Budynek gospodarczy spłonął po uderzeniu pioruna
Groźny pożar na terenie gminy Sulejów. W miejscowości Łazy Dąbrowa spłonął budynek gospodarczy, w który uderzył piorun.
Strażacy z Gorzkowic mają nowy sztandar
Obchody Gminnego Dnia Strażaka połączone z nadaniem nowego sztandaru jednostce OSP Gorzkowice odbyła się w sobotnie popołudnie na placu przed tamtejszą strażnicą.
Kto podpala śmietniki w Piotrkowie?
W nocy z soboty na niedzielę w Piotrkowie doszło do pożaru pięciu śmietników. Wszystko wskazuje na to, że doszło do ich podpalenia.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat