Artykuły do tagu: osi

6 godzin temu, 15:51
Podium właściwie już  znane
Na dwie kolejki przed końcem wiemy niemal na pewno, które zespoły zajmą miejsca na podium Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Trudno mówić o niespodziewanych rozstrzygnięciach.
Gdzie Polacy najchętniej kupują kosiarki i jakie rodzaje są najpopularniejsze?
Latem 2024 roku Polacy coraz bardziej angażują się w pielęgnację swoich ogrodów, poszukując narzędzi, które nie tylko ułatwią im pracę, ale również będą ekologiczne i efektywne. Wybór odpowiedniej kosiarki staje się kluczowy, a internetowe sklepy oferują coraz szerszą gamę nowoczesnych rozwiązań. W tym kontekście warto przyjrzeć się, gdzie Polacy najchętniej kupują kosiarki i jakie rodzaje urządzeń są obecnie najpopularniejsze. Zdominowane przez innowacyjne technologie i ekologiczną świadomość, trendy zakupowe w Polsce nieustannie się zmieniają, odzwierciedlając rosnące wymagania i potrzeby konsumentów.
10.06.2024 15:03
Poznaliśmy mistrza
Wprawdzie do końca sezonu jeszcze trzy kolejki, ale już wiadomo kto zostanie mistrzem. I nie jest to żadna wielka niespodzianka.
03.06.2024 15:17
Walka o podium
W Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej grały ze sobą drużyny ścisłej czołówki. Kto wypadł najlepiej?
Barwil - Omega coraz bliżej mistrzostwa
W najciekawszym meczu 28. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zmierzyły się: walcząca o podium Starówka i wciąż liczący na awans do pierwszej „3” Met- Stal. Wynik zmieniał się kilkukrotnie.
I znów wszystko wróciło do normy...
Od kilku sezonów czołówkę Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej tworzą m.in. : Barwil – Omega, Starówka i Prym – Galeria Wnętrz. Wydawało się, że w tej edycji rozgrywek szyki faworytom może pokrzyżować MJ Meble Na Wymiar.
Lider deklasuje wicelidera
Jeśli ktoś liczył na zacięty i wyrównany przebieg hitowego meczu 25. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, to…mocno się przeliczył. Lider nie dał wiceliderowi najmniejszych szans.
Konkurs twórczości Agnieszki Osieckiej w Grabicy
I Konkurs Twórczości Agnieszki Osieckiej w Grabicy już za nami. Uczestnicy podzieleni na trzy kategorie wiekowe zmagali się na scenie Gminnego Centrum Kultury w Grabicy z utworami napisanymi przez polską poetkę i autorkę wielu niezapomnianych piosenek.
Pożar chlewni w gminie Wolbórz. Olbrzymie straty. Zginęło około 2000 prosiąt
Blisko 2 tysiące prosiąt zginęło w pożarze chlewni w Żarnowicy Dużej w gminie Wolbórz. Ogień wybuchł w poniedziałek wieczorem. W akcji gaśniczej uczestniczyło 10 zastępów PSP i OSP. Straty oszacowano na ponad 3 miliony złotych.
06.05.2024 15:37
Różnice klas
Znów kilka spotkań w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej potwierdziło tezę o dużych różnicach w poziomach poszczególnych drużyn. Zdaniem niektórych – zbyt dużych.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat