Artykuły do tagu: m

MZGK: Naruszenie prawa to nie przestępstwo?
Prokurator zdecydował, że nie ma podstaw do wszczęcia śledztwa w sprawie nieprawidłowości w Miejskim Zakładzie Gospodarki Komunalnej. Chociaż miały tam miejsce działania niezgodne z prawem, jednak - według prokuratora - niekoniecznie muszą one oznaczać przestępstwo.
30.04.2011 07:54
Sparaliżowane Stare Miasto....
Wolbórz. Wiosenne biegi przełajowe
Ponad 400 uczniów szkół podstawowych, gimazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego wystartowało w biegach przełajowych, których kolejną edycję w wolborskim parku zorganizowało wojewódzkie zrzeszenie LZS.
Kolejny wypadek w Piotrkowie. Tym razem do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj ok. 10.00 na skrzyżowaniu Próchnika - Sienkiewicza - Piastowska.
Tragiczny wypadek w kopalni Biała Góra
Tragiczny wypadek w kopalni Biała Góra w Smardzewicach koło Tomaszowa Mazowieckiego.
Woda i ścieki jeszcze droższe?
Miasto zdecydowało, że przy okazji modernizacji oczyszczalni ścieków konieczna będzie również budowa suszarni osadów. Inwestycja może kosztować nawet 20 milionów złotych. Skąd władze miasta mają zamiar pozyskać taką sumę?
Remonty, modernizacje i przebudowy
W Piotrkowie a także regionie trwają prace drogowe. Czego mogą się spodziewać się kierowcy i do kiedy potrwają utrudnienia?
TBS spełni niektóre postulaty mieszkańców nieruchomości przy Sieradzkiej 8.
Schronisko dla zwierząt już trzeba modernizować
Nie minęło jeszcze pół roku od oddania, a już się sypie.
Zamknięta Wierzejska - kolejne utrudnienia w ruchu
W związku z kolejnym etapem budowy ronda u zbiegu ulic Wyzwolenia, Rzemieślnicza, Wierzejska i Wolborska całkowicie zamknięty będzie wyjazd z ulicy Wierzejskiej w ulicę Wyzwolenia. Zmiany obowiązują od dzisiaj.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat