Wolbórz. Wiosenne biegi przełajowe

Strefa FM Piątek, 29 kwietnia 20112
Ponad 400 uczniów szkół podstawowych, gimazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego wystartowało w biegach przełajowych, których kolejną edycję w wolborskim parku zorganizowało wojewódzkie zrzeszenie LZS.
Wolbórz. Wiosenne biegi przełajowe

To już tradycja, że wiosną w pięknym, zabytkowym parku w Wolborzu rywalizują biegacze z województwa łódzkiego a jesienią odbywają się tam biegi ogólnopolskie.

 - Przyjeżdżają uczniowie szkół z województwa łódzkiego. Ale rywalizacja odbywa się we wszystkich kategoriach wiekowych, mogą więc startować również seniorzy – podkreśla Marek Mazur, prezes Rady Wojewódzkiej LZS w Łodzi.

 

 

Najlepsi  zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bleki Blekiranga30.04.2011 07:56

biegajcie, biegajcie - biegi przełajowe aspirują do znalezienia się w programie zimowych igrzysk olimpijskich w 2018 roku

00


P51 ~P51 (Gość)29.04.2011 17:55

Ale frajerzy...Musieli szukać trasy do biegu...
U nas, w Piotrkowie wystarczy się przebiec po mieście...
Też bieg przełajowy- po dziurach,kurzu i wykopkach ;-)

00


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat