Artykuły do tagu: ciepło

Nowa Rada Nadzorcza Elektrociepłowni Piotrków
Waldemar Szulc został nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej miejskiej spółki Elektrociepłownia. Poprzednim szefem RN był Andrzej Kacperek, b. wiceprezydent Piotrkowa. Nową radę powołał w piątek prezydent Juliusz Wiernicki.
Ceny ciepła dla odbiorców wrażliwych od 1 lipca
Elektrociepłownia Piotrków Trybunalski Spółka z o.o. w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 23 maja 2024r. o bonie energetycznym oraz o zmianie niektórych ustaw
w celu ograniczenia cen energii elektrycznej, gazu ziemnego i ciepła systemowego, wprowadziła do rozliczeń z „odbiorcami wrażliwymi” od 1 lipca 2024r.
do 31 grudnia 2024r. następujące ceny ciepła:
Ceny ciepła od 1 lipca 2024 r. – dalsza ochrona
Elektrociepłownia Piotrków Trybunalski Spółka z o.o. informuje, że w dniu 10 czerwca 2024r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej podpisał ustawę o bonie energetycznym oraz o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia cen energii elektrycznej, gazu ziemnego i ciepła systemowego.
Uwaga remont! Dostawa ciepła będzie wstrzymana
Elektrociepłownia Piotrków Trybunalski poinformowała, że w związku z zaplanowanymi pracami remontowymi sieci ciepłowniczej, związanymi z montażem przepustnic w komorze ciepłowniczej K-5 zlokalizowanej w rejonie ul. Szklarska/Dmowskiego, od wtorku (14.05.2024) od godz. 8.00 zostanie wstrzymana dostawa ciepła.
Waldemar Matusewicz: Nie mamy pomysłu na ciepło w Piotrkowie
Z byłym prezydentem Piotrkowa, Waldemarem Matusewiczem, na antenie radia Strefa FM , w programie “O Tym się Mówi” rozmawiała Beata Hołubowicz Stachaczyk. Obszerna część tej rozmowy została poświęcona problemowi piotrkowskiego ciepłownictwa.
Nowoczesne ogrzewanie: piec na podczerwień i inne innowacyjne rozwiązania
W świecie nowoczesnych technologii, ogrzewanie naszych domów przeszło długą drogę od tradycyjnych metod. Dziś na rynku dostępne są rozwiązania takie jak piec na podczerwień, lustro na podczerwień, czy promiennik podczerwieni 700W, które nie tylko efektywnie ogrzewają przestrzeń, ale także wpisują się w estetykę nowoczesnych wnętrz.
Takie pytanie podczas konferencji prasowej zadała w czwartkowe przedpołudnie Marlena Wężyk-Głowacka. Radna zarzucała prezesowi Krawczyńskiemu m.in. kupno gazu po wysokiej cenie czy zaniechania w budowie kogeneracji.
O wytwarzaniu ciepła w Piotrkowie Trybunalskim … jeszcze raz
Elektrociepłownia Piotrków Trybunalski Spółka z o.o., opublikowała nową taryfę dla ciepła, która obowiązuje od 1 stycznia 2024 roku. Kalkulacja ceny i stawki opłat – podobnie jak poprzednie - została dokonana w oparciu o koszty uzasadnione, wśród których największą pozycją jest paliwo gazowe. - Zaczynaliśmy w bardzo trudnym czasie dla rynku, ale podjęliśmy słuszne decyzje, dzięki którym obecnie płacimy dużo taniej – podkreśla prezes Elektrociepłowni Piotrków Marek Krawczyński.
Prezes PSM prosi prezydenta o wyjaśnienia
Prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na antenie radia Strefa FM zaprosił prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego na spotkanie. Jacek Sokalski zwrócił się do Krzysztofa Chojniaka o to, by przedstawił mu dokumenty, które wskazują, że mieszkańcy PSM-u nie będą w 2024 roku płacić za ciepło więcej, niż w 2023.
List otwarty prezesa Elektrociepłowni do prezesa PSM. Manipulacje pana Prezesa PSM Jacka Sokalskiego?
Publikujemy list otwarty prezesa Elektrociepłowni Marka Krawczyńskiego do prezesa PSM Jacka Sokalskiego. Poniżej jego pełna treść.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat