Advertisement

Artykuły do tagu: ciepło

Gorące obrady od 6. rano. Dwoje radnych opuściło salę
Bojkoty, oskarżenia, zarzuty niekompetencji, a nawet groźby kierowania sprawy do sądu - to wszystko można było zobaczyć i usłyszeć podczas Nadzwyczajnej Sesji Rady Miasta, która - dość niespodziewanie - odbyła się w czwartek o... szóstej rano.
Na jakim etapie jest modernizacja ciepłowni?
Modernizacja miejskich ciepłowni w Piotrkowie Trybunalskim idzie pełną parą - zapewniają urzędnicy. Jak twierdzą, dzięki tej inwestycji Piotrków będzie posiadał jedną z najbardziej ekologicznych oraz nowoczesnych ciepłowni w kraju. Na stronie Urzędu Miasta opublikowano film z postępu prac, który zobaczycie także u nas.
12.04.2022 12:07
Awaria już usunięta
Szybko i sprawnie udało się pozbyć awarii magistralnej sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Dmowskiego 37. Mieszkańcy części Piotrkowa Trybunalskiego przez kilka godzin musieli obyć się bez ciepła. Awaria obejmowała nieruchomości pomiędzy ulicami: Dmowskiego, Energetyków, Al. Concordii. Al. Sikorskiego i Poprzeczną.
Awaria! Mieszkańcy pozbawieni ciepła
W związku z koniecznością usunięcia awarii magistralnej sieci ciepłowniczej, zlokalizowanej w rejonie ul. Dmowskiego 37, mieszkańcy części Piotrkowa Trybunalskiego muszą się liczyć z przerwą w dostawie energii cieplnej. Dostawa ciepła zostanie wstrzymana we wtorek (12.04.2022) około 9.00, a odczują to właściciele i najemcy obiektów zlokalizowanych pomiędzy ulicami: Dmowskiego, Energetyków, Al. Concordii. Al. Sikorskiego i Poprzeczną.
Tysiące piotrkowian znów będą bez ciepła
Kolejna awaria magistrali ciepłowniczej przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie. W środę bez miejskiego ciepła i ciepłej wody będzie musiało sobie poradzić kilka tysięcy mieszkańców miasta.
Ciepłownie na gaz. Tak czy Nie?
Piotrków musi do 2023 roku zrezygnować z węgla. Wkrótce ruszy budowa nowych ciepłowni na gaz. Decyzję tę krytykuje radny Łukasz Janik. Prezes piotrkowskiej Elektrociepłowni Marek Krawczyński tłumaczy, że gaz jest najtańszym i jedynym rozwiązaniem.
Zmodernizują miejskie ciepłownie
- Dla miejskiego ciepłownictwa nie ma lepszej alternatywy – to zdanie kilkukrotnie było powtarzane w poniedziałek w siedzibie Elektrociepłowni Piotrków. Podpisano tam umowę na modernizację miejskich ciepłowni. Zamiast węgla będą one teraz zasilane gazem.
Jaka pogoda w pierwszy weekend 2022 roku?
Ostatnie dni 2021 roku przyniosły nagłe ocieplenie i opady deszczu. A jak będzie w sobotę i niedzielę?
Kiedy włączą ogrzewanie?
Spółdzielnie działające na terenie Piotrkowa zapewniają, że najpóźniej w czwartek we wszystkich mieszkaniach będzie ciepło.
Naukowcy: tegoroczne lato w Europie było rekordowo ciepłe
Według naukowców z unijnego programu obserwacji Ziemi Copernicus, tegoroczne lato w Europie było rekordowo ciepłe. Pobito, choć nieznacznie, rekordy temperatur z 2010 i 2018 roku
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat