Jedni krzyczą zza drzwi, że nie są zainteresowani, inni są zbulwersowani pytaniami, niektórzy nie odpowiadają na zadane pytania, bo są nietrzeźwi. Są i tacy, którzy udają, że nie ma ich w domu lub nie mają pojęcia, kto to rachmistrz.
Niedawno informowaliśmy o wysokim 12 miejscu Piotrkowa i prezydenta Krzysztofa Chojniaka w rankingu NEWSWEEKA. W kolejnym zestawieniu opublikowanym tym razem przez Rzeczpospolitą już tak dobrze nie było.
Szybkie samochody, potężne motocykle, nowinki ze świata ekstremalnych przeżyć, pokazy sportów walki, znani mistrzowie sportu – to tylko ułamek propozycji galerii rozrywkowej Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim na zbliżający się weekend. W dniach 21-22 maja zapraszamy do „Męskiego Świata”. Z nami odkryjesz swoją pasję!
Wiktoria ma dwa latka i cierpi na lekoodporną padaczkę. Jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą.
23-letni piotrkowianin rzucił się z kładki nad przejazdem kolejowym. Po interwencji Straży Miejskiej i policji trafił do szpitala. Co było powodem desperackiego kroku? Być może alkohol – mężczyzna był kompletnie pijany.
Już od ubiegłego roku oszukiwały starsze osoby. Wykorzystując łatwowierność seniorów okradały ich mieszkania na terenie całej Polski. Piotrkowscy policjanci zatrzymali trzy kobiety działające w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się kradzieżami na szkodę starszych osób. Złodziejki działały na przełomie roku 2010 i 2011 na terenie całego kraju.
Wykonawca remontu elewacji byłej piotrkowskiej synagogi poprawi ubytki powstałe w budynku.
Kobieta z poparzeniami drugiego stopnia trafiła do szpitala.
Młotem „Ziółkowski Hammer” wyprodukowanym przez piotrkowską firmę Polanik będą rzucać sportowcy podczas 13. Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata, które w dniach 27 sierpnia - 4 września odbędą się w południowokoreańskim Daegu.
W ramach projektu „Trakt Wielu Kultur” aktualnie prowadzone są prace modernizacyjne ulicy Słowackiego na odcinku od Sienkiewicza do placu Kościuszki. Niektórzy mieszkańcy obawiają się, że tym odcinkiem ulicy niestety już nigdy nie przejadą, a zamiast jezdni powstanie tam deptak.