Artykuły do tagu: ranking

Siła recenzji w upraszczaniu decyzji zakupowych
W dzisiejszej, szybko rozwijającej się erze cyfrowej, poruszanie się po rozległym krajobrazie produktów konsumenckich może być przytłaczające. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego smartfona, sprzętu kuchennego, czy nawet pary butów do biegania, opcje wydają się nieograniczone. Tutaj na ratunek przychodzą recenzje produktów. Na naszej stronie internetowej rozumiemy znaczenie recenzji w uproszczeniu procesu zakupowego. W tym artykule omówimy liczne zalety recenzji, rzucając światło na to, w jaki sposób mogą one pomóc Ci w dokonywaniu świadomych i pewnych wyborów.
Piotrków w rankingach
Koniec kadencji samorządu lokalnego to dobry czas na związane z tym oceny i podsumowania. Okazuje się, że w wielu obszarach jest całkiem dobrze, jednak są takie w których wypadamy gorzej niż inni. Tak jest na przykład w kategorii pozyskiwania zewnętrznych środków z UE.
Awanse i spadki. Piotrkowskie szkoły w najnowszym rankingu
Wiemy które licea i technika okazały się najlepsze w rankingu miesięcznika "Perspektywy". W województwie łódzkim prym wiodą I LO w Łodzi oraz Technikum w Kleszczowie. A na których miejscach uplasowały się szkoły z Piotrkowa Trybunalskiego?
Brawa dla Kamila Majchrzaka. Jest pierwszy turniejowy triumf!
Kamil Majchrzak w świetnym stylu rozpoczął swoją walkę o powrót do czołówki tenisistów świata. Piotrkowianin bardzo pewnie wygrał swój pierwszy turniej po 14-miesięcznej przerwie spowodowanej dyskwalifikacją za nieświadome przyjmowanie niedozwolonych substancji.
Wolbórz - lider powiatu piotrkowskiego
Podsumowano ranking najlepszych gmin województwa łódzkiego organizowany przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej.
Serwis Samorządowy PAP po raz trzeci ogłosił wyniki rankingu „Gmina Dobra do Życia”
Według rankingu „Gmina Dobra do Życia” 2023 najlepiej żyje się w Warszawie, Osielsku, Stalowej Woli, Gogolinie i Kleszczowie. Każda z tych gmin osiągnęła najwyższy wskaźnik jakości życia w swojej kategorii.
Wolbórz w czołówce w Łódzkiem
54 miejsce zajął Wolbórz na 630 sklasyfikowanych małych miast w Polsce w rankingu inwestycyjnym miesięcznika samorządowego WSPÓLNOTA. W województwie łódzkim w tej kategorii wyprzedzają Wolbórz w rankingu tylko Uniejów oraz Kamieńsk.
Gigantyczny awans w rankingu inwestycyjnym
Ogromny awans Sulejowa w rankingu inwestycyjnym. Chodzi o zestawienie przygotowywane przez ekspertów Pisma Samorządu Terytorialnego "Wspólnota". Ten ranking uwzględnia wydatki inwestycyjne województw, powiatów, miast i gmin.
Po 10 latach Kamil Majchrzak wypadł z rankingu ATP
Kamil Majchrzak nie jest już klasyfikowany w rankingu ATP. W najnowszym zestawieniu piotrkowski tenisista stracił ostatnie punkty, które zdobył w ubiegłym roku w październiku za zwycięstwo w turnieju rangi ATP Challenger w koreańskim Busan.
Powiat piotrkowski wśród najlepszych w kraju
Powiat piotrkowski z kolejnym prestiżowym wyróżnieniem. Samorząd zajął siódme miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów i Miast na prawach powiatu 2022 zorganizowanym przez Związek Powiatów Polskich. W tym zestawieniu powiat zajął także pierwsze miejsce w województwie łódzkim.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat