Advertisement

Artykuły do tagu: ranking

Powiat piotrkowski wśród najlepszych w kraju
Powiat piotrkowski z kolejnym prestiżowym wyróżnieniem. Samorząd zajął siódme miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów i Miast na prawach powiatu 2022 zorganizowanym przez Związek Powiatów Polskich. W tym zestawieniu powiat zajął także pierwsze miejsce w województwie łódzkim.
Złoto dla I LO w rankingu
Znamy najnowszy ranking "Perspektyw". W gronie najlepszych w kraju liceów i techników znalazły się szkoły z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego. Zwycięzcami w województwie łódzkim okazały się: Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej (14 w kraju) oraz Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie (4 w kraju). A jak poradzili sobie nasi reprezentanci?
Wolbórz ponownie nr 1 w powiecie
W czwartek (01.12.2022) w Łodzi poznaliśmy zwycięzców kolejnego Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego. Wolbórz znów znalazł się w czołówce. W ubiegłym roku było podobnie, a gmina utrzymała w rankingu 1 miejsce spośród samorządów z powiatu piotrkowskiego.
Wolbórz na 23 miejscu Wspólnoty
Opublikowano już kolejny ranking "Wspólnoty" - pisma samorządu terytorialnego. Tym razem dotyczy on inwestycji samorządowych 2019-2021. Powody do zadowolenia ma Wolbórz, który awansował w nim o 9 pozycji - na miejsce 23.
Powiat piotrkowski w krajowej czołówce
Powiat piotrkowski zajął dziewiąte miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Związku Powiatów Polskich. Pamiątkową statuetkę władze powiatu odebrały podczas Zgromadzenia Ogólnego ZPP w Mikołajkach.
Jaką pralkę kupić? Na co zwrócić uwagę? Doradzamy.
Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania codziennego bez pralki. Jest to dla nas spore ułatwienie. Dzięki pralce jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo czasu i cieszyć się codziennie świeżymi i czystymi ubraniami. Którą pralkę wybrać? Zastanówmy się.
Piotrków na liście miast, w których OC najbardziej potaniało
W ciągu ostatnich dwóch lat średnie składki OC obniżyły się o ok. 18%. Ceny spadają pomimo pandemii i kryzysu gospodarczego. Jednak nie we wszystkich regionach obniżki są na takim samym poziomie. W Piotrkowie Trybunalskim różnica między średnią składką OC w 2020 roku a tą z 2021 roku wyniosła 5,9%, zapewniając tym samym miastu pozycję w końcowej części zestawienia.
Najlepszy w województwie i dziewiąty w kraju
Powiat Piotrkowski zajął pierwsze miejsce w województwie i dziewiąte w kraju w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów. Zestawienie co roku przygotowuje Związek Powiatów Polskich.
Kamil Majchrzak zaliczył rekordowy skok w rankingu ATP. W opublikowanym w poniedziałek zestawieniu zajmuje 79. miejsce. To najlepszy wynik w dotychczasowej karierze.
Sukces Technikum Menedżersko - Usługowego, mieszczącego się w ZSP nr 6
W rankingu "Perspektyw", wśród techników, placówka zajęła pierwsze miejsce w Piotrkowie Trybunalskim. W trakcie tworzenia zestawienia brano pod uwagę wyniki egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, egzaminy językowe na poziomie dwujęzycznym. W przypadku techników uwzględniono także wyniki wszystkich egzaminów zawodowych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat