Advertisement

Artykuły do tagu: rachmistrz

Niespisanie się może nas słono kosztować
Przed nami Narodowy Spis Powszechny. Niby kolejny, ale jednak  inny niż dotychczasowe. Rusza 1 kwietnia i jest obowiązkowy. Tak, to nie żart na Prima Aprilis.
64 kandydatów na rachmistrzów w Piotrkowie
W Piotrkowie Trybunalskim rachmistrzem podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 chcą zostać 64 osoby. Miejsc jest 30.
Dodatkowa szansa na pracę
Nabór na Rachmistrzów Spisowych został przedłużony. Pierwotnie miał się zakończyć 9-go lutego, ale całym kraju zgłoszenia można przesyłać jeszcze do 16 lutego. Piotrkowski Urząd Miasta także czeka na kolejne zgłoszenia. Docelowo magistrat planuje zatrudnić 30 rachmistrzów, którzy zaczną pracę podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 roku.
W Woli poszukują rachmistrzów spisowych
W gminie Wola Krzysztoporska rusza nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych w związku z mającym się odbyć w tym roku Narodowym Spisem Powszechnym. Oferty można składać od 1 do 9 lutego.
Urząd Miasta szuka rachmistrzów
1 lutego rozpoczyna się nabór na rachmistrzów spisowych, którzy będą pracować podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 roku. Pracę można podjąć także w Piotrkowie Trybunalskim
Do 11 lipca będzie trwał tzw. Spis Kontrolny.
Ostatni dzień Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011.
Może pani jeszcze zapyta, z kim sypiam?
Jedni krzyczą zza drzwi, że nie są zainteresowani, inni są zbulwersowani pytaniami, niektórzy nie odpowiadają na zadane pytania, bo są nietrzeźwi. Są i tacy, którzy udają, że nie ma ich w domu lub nie mają pojęcia, kto to rachmistrz.
65% piotrkowian zostało już spisanych przez rachmistrzów.
Narodowy Spis Powszechny rozpoczął się 1 kwietnia, ale rachmistrzowie wyruszyli w teren dopiero dzisiaj rano.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat