Artykuły do tagu: klub

Pożary lasów w naszym regionie. Samolot gaśniczy w akcji
Stacjonujący na piotrkowskim lotnisku samolot gaśniczy Dromader został użyty do gaszenia pożaru lasu w powiecie opoczyńskim. Także strażacy mieli w piątek sporo pracy przy pożarach lasów i łąk.
Piknik Klubu Młodego Odkrywcy bawił i inspirował całe rodziny
Świat nauki stał się otwarty i inspirujący dla młodych odkrywców z Piotrkowa i regionu, wszystko dzięki piknikowi „Możesz więcej” zorganizowanemu na placu przy Mediatece 800-lecia.
Moc atrakcji w Mediatece 800-lecia
Nowości w studyjnym kinie, promocja książki o regionie, a także piknik dla młodych odkrywców. Na takie zaplanowane na najbliższe dni atrakcje, zaprasza Mediateka 800-lecia.
Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej z nowym zarządem
Aeroklub ma nowy zarząd na kolejną 4-letnią kadencję 2024-2028. Walne zgromadzenie członków zebrało się 14 kwietnia 2024 r. Stowarzyszenie lotników skupia ponad 100 osób.
Więźniowie pomogli w wiosennych porządkach
Grupa skazanych, odbywających karę pozbawienia wolności w oddziale Aresztu Śledczego, została przewieziona na teren Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Więźniowie przybyli na lotnisko, by pomóc przy wiosennych porządkach.
Piotrkowianie na Proteście Wolnych Polaków w Warszawie
Mieszkańcy Piotrkowa także wzięli udział w Proteście Wolnych Polaków, który w czwartkowy wieczór odbył się w Warszawie. Do stolicy pojechało z Piotrkowa kilka autokarów.
AED dla piotrkowskiego lotniska
AED, czyli przenośny defibrylator trafił do Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Piotrkowskie lotnisko AED otrzymało w prezencie podczas aeroklubowej wigilii.
Motoryzacyjne emocje w Moszczenicy
Fani motorsportu będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas Mikołajkowego Konkursu Zręczności Kierowców organizowanego przez Automobilklub Piotrkowski już w najbliższą niedzielę (03.12). Przede wszystkim mikołajkowe KZK skierowane jest do kierowców amatorów.
Moszczenickie morsy sprawdzą się w wyjątkowej sztafecie
Już w najbliższy weekend (02-03.12) sympatycy kąpieli w zimnej wodzie z Klubu Morsa Moszczenica podejmą wyzwanie. Morsy wezmą udział w 2. Sztafecie Morsowej w Białej Rawskiej.
Nastolatkowie z Piotrkowa budują sondę kosmiczną
Ma wielkość puszki od napoju, ale naszpikowana jest nowoczesnymi technologiami. Kiedy już powstanie, będzie wystrzelona przez rakietę w kosmos na wysokość 2,5 kilometra. Mowa o CanSat, czyli sondzie kosmicznej budowanej przez piotrkowskich nastolatków.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat