Artykuły do tagu: kamera

Za nami kolejny koncert z cyklu LIII Dni Muzyki Kameralnej, w minioną niedzielę na scenie w piotrkowskim Muzeum wystąpił zespół Impressja.
Koncert
Pierwszy koncert w ramach LIII edycji Dni Muzyki Kameralnej odbył się w piotrkowskim Zamku Królewskim. Daniel Mieczkowski i Rafał Mokrzycki zabrali publiczność w świat dźwięków fletu poprzecznego i fortepianu w koncercie zatytułowanym "Barwy Fletu".
Wyjątkowy koncert i odznaczenie
W Wolborskim Centrum Kultury im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego odbył się koncert Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej. Muzyka uświetniła w ten sposób podsumowanie projektu Rowerowy Rajd Modrzewskiego z okazji 750-lecia nadania Wolborzowi praw miejskich. Nie obyło się też bez indywidualnych wyróżnień.
Orkiestra Kameralna zagra w parku
Wraz z początkiem wakacji zainaugurowany zostanie w Piotrkowie letni cykl koncertów pt. "Trybunalskie granie”. Jako pierwsza wystąpi Piotrkowska Orkiestra Kameralna.
Monitoring
Wyłapują zbyt ciężkie samochody, wjeżdżające na gminną drogę. Władze Sulejowa, by zapobiec łamaniu przepisów i dewastacji drogi, uruchomiły na drodze Kłudzice - Łęczno kamery, które wykonują zdjęcia wyłącznie pojazdom ponadnormatywnym. Fotografie trafiają następnie do rąk policjantów.
Zainaugurowano Dni Muzyki Kameralnej
Już po raz pięćdziesiąty drugi w Piotrkowie odbywają się Dni Muzyki Kameralnej. Koncerty muzyki klasycznej tradycyjnie odbywają się w salach piotrkowskiego Zamku Królewskiego.
Startuje kolejna edycja Dni Muzyki Kameralnej
Muzeum w Piotrkowie organizuje już 52. edycję cyklu koncertów w ramach Dni Muzyki Kameralnej. Na to wydarzenie składają się cztery programy. Pierwszy z nich już w najbliższą niedzielę (07.05) o godz. 16:30 w salach piotrkowskiego Muzeum przy placu Zamkowym 4.
PSM zaprasza na Koncert Pasyjny
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na Koncert Pasyjny, podczas którego wykonany zostanie utwór Stabat Mater Giovanni Battista Pergolesiego.
W Piotrkowie kamera
Kierowców w Piotrkowie czekać będzie niespodzianka. Na jednym ze skrzyżowań w mieście pojawi się kamera rejestrująca przejazd samochodów na czerwonym świetle.
Muzyka rozbrzmiała w murach filii UJK (ZDJĘCIA)
Koncert karnawałowy odbył się w piątkowy wieczór w auli UJK. Do wspólnego spędzenia wieczoru zaprosili Uniwersytet Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.im. I.J. Paderewskiego i Piotrkowska Orkiestra Kameralna.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat