Advertisement

Artykuły do tagu: garaż

Wyprzedaż garażowa znów w Piotrkowie
Już po raz trzeci w Piotrkowie odbędzie się wyprzedaż garażowa. Akcja zorganizowana będzie w najbliższą sobotę przez Radę Osiedla Szczekanica.
Gomulin: zakończono rozbudowę Domu Ludowego
Rozbudowa zaplecza kuchennego oraz wybudowanie nowego garażu dla OSP - to dwa najważniejsze elementy prac, które wykonano w Domu Ludowym w Gomulinie. Prace przy dużej, dwuletniej inwestycji już się zakończyły.
Czy garaże blaszane to dobry wybór?
Po garaże blaszane sięgają klienci zarówno indywidualni, jak i biznesowi. Tego typu obiekty mają szerokie zastosowanie, mogą stać się atrakcyjnym elementem aranżacji ogrodowej. Nie brakuje blaszaków o wysokich walorach nie tylko użytkowych, ale też estetycznych. Mogą one z wyglądu przypomnieć obiekty wykonane z drewna, wystarczy wybrać konstrukcję z blachy drewnopodobnej. Dawno minęły czasy, w których garaże z blachy szpeciły działkę, obecnie mogą ją wręcz zdobić. Można w nich trzymać rozmaite pojazdy, sprzęty, maszyny, opał, nieużywane bibeloty, zabawki itd. Blaszaki zapewniają ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, zmniejszają też ryzyko kradzieży mienia.
Wandale zniszczyli garaż OSP
Strażacy ochotnicy z Moszczenicy wydali własne pieniądze, by postawić blaszany garaż, w którym będą mogli przechowywać sprzęt. Przede wszystkim cieszyli się jednak z tego, że będą mieli gdzie parkować jeden ze swoich wozów. Niestety nie wszyscy ten gest potrafili uszanować.
Pierwsza w Piotrkowie wyprzedaż garażowa
Sporym zainteresowaniem cieszyła się zorganizowana na ulicy Jasnej w Piotrkowie wyprzedaż garażowa. Przed czterema posesjami pojawiły się stoły z przedmiotami, których domownicy chcieli się pozbyć. Wyprzedaż zorganizowała Rada Osiedla Szczekanica.
Kiedy warto zainwestować w garaż blaszany i dlaczego?
Wiele osób już na etapie wybierania produktu lub projektowania swojego wymarzonego domu uwzględnia budowę garażu. Mając samochody, istotne będzie wyznaczenie osobnego miejsca do ich parkowania, ale niekoniecznie musi być to tradycyjny garaż murowany.
Gospodarczy domek narzędziowy – Twoja alternatywa dla garażu
W Twoim garażu brakuje już miejsca. Niemożliwe jest nieustanne uzupełnianie go o kolejne narzędzia i sprzęty. Obok mebli ogrodowych stoi skrzynka z narzędziami, a rowery są ustawione w pobliżu kosiarki i zimowych opon do samochodu. Trudno jest się odnaleźć w takiej przestrzeni, szczególnie , gdy panuje w niej nieporządek i nie mamy żadnego pomysłu, jak rozwiązać ten problem. Zamiast dokładać do garażu kolejne rzeczy, zdecyduj się na gospodarczy domek narzędziowy. Dzięki niemu przekonasz się, że Twój garaż jest naprawdę okazałych rozmiarów.
Mężczyzna zginął w pożarze garażu
Około 60-letni mężczyzna zginął w pożarze garażu. Do zdarzenia doszło w niedzielę około 7 rano w Żarnowie w powiecie opoczyńskim.
Drzwi garażowe i inne dodatki do bram. Na jakie opcje zwracać uwagę?
Drzwi garażowe to popularny dodatek do bram. Poza tym klienci często instalują dodatkowe ocieplenie. Jakie wyposażenie można jeszcze zamontować w bramie? Drzwi garażowe, kratki wentylacyjne, przeszklenia, awaryjne akumulatory czy czujniki dymu to popularne dodatki do bram garażowych. Jednorazowy wydatek na dodatki do bramy garażowej pozwala zaoszczędzić pieniądze w przyszłości. W jaki sposób? Sprawdź. Przeszklenie bram garażowych to wygodny dodatek, ale lista opcji w przypadku nadprogramowego wyposażenia jest znacznie dłuższa. Znajdziemy na niej m.in. drzwi garażowe czy dodatki związane z izolacją i ocieplaniem. Przed montażem bramy warto zastanowić się, co jeszcze zainstalować razem z nią.
23.12.2017 19:14
Zwłoki w garażu
Zwłoki 39-letniego mężczyzny odnaleziono w garażu na terenie posesji przy ul. Jedności Narodowej w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat