Advertisement

Artykuły do tagu: Fiat

Z ITD do straży. Ochotnicy z Rozprzy otrzymali fiata
Strażacy z Rozprzy otrzymali samochód od Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Łodzi. Fiat ducato zmieni barwę z zielonej na czerwoną i będzie służyć w OSP.
Na podwórzu przy ul. Letniej w Piotrkowie stoi fiat 125p, kolor do złudzenia przypomina kultowy yellow bahama...
Fiat dachował na krajowej „jedynce”
W poniedziałek ok. godz. 11.00 na drodze krajowej nr 1 (392 kilometr w kierunku na Łódź) na wysokości miejscowości Brzoza doszło do wypadku drogowego.
Wiele milionów złotych licytowali użytkownicy allegro za Fiata 126p z 1979 roku, który przez 34 lata stał w garażu w Piotrkowie. Dziś właścicielem autka jest mieszkaniec Łodzi. Gdy ktoś zalicytował za auto miliard złotych do akcji wkroczyli pracownicy portalu i unieważnili podejrzane oferty.
Fabryka Fiata nad Strawą? A dlaczego nie! Włoska licencja, polskie wykonanie. W dobie dużego bezrobocia i przemysłowej zapaści miasta taka inwestycja to bez wątpienia najlepszy sposób na poprawę gospodarczej struktury Piotrkowa.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat