Advertisement

Artykuły do tagu: e-commerce

Poznaj nową usługę SXO! Teraz nie musisz wybierać między SEO a UX
Wraz z dynamicznie rozwijającą się branżą e-commerce i rozrastającym się rynkiem konkurencji pozyskiwanie nowych klientów staje się wyzwaniem. Lokalni przedsiębiorcy z Piotrkowa zastanawiają się, jaką strategię obrać, kiedy samo pozycjonowanie i reklamy nie przynoszą oczekiwanych efektów. Odpowiedź jest prosta: SXO. Tajemniczy obszar SXO skieruje ruch na swoją stronę i zachęci odbiorców do skorzystania z oferty. Łączy w sobie elementy pozycjonowania i User Experience, dlatego lokalni przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na optymalizacje pod kątem SXO.
Jak kreuje się dzisiejszy świat e-commerce kobiet i mężczyzn?
Zawsze były i zawsze będą pewne zauważalne różnice w postępowaniu przedstawicieli obu płci. Kobiety i mężczyźni mają bowiem odmienne podejście do wielu tematów dotyczących życia codziennego. Jak to wygląda w świecie zakupów? Na których polach jest najwięcej różnic i czy w ogóle istnieją cechy wspólne? Na tego typu pytania udzielimy odpowiedzi w niniejszym artykule. Będziemy posiłkować się wynikami badań pochodzącymi z raportu Mr. & Mrs E-commerce opracowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Dowiemy się, czy pewne powszechne stwierdzenia nadal przodują, czy może odchodzą w zapomnienie.
Opakowania kartonowe w e-commerce
Już 77% polskich internautów kupuje w internecie – tak wynika z najnowszej fali badania „E-commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska”. Rośnie też potrzeba bezpieczeństwa i wygody tych zakupów.
Branża KEP – ostatni dzwonek, by przygotować się na intensywny sezon!
Branża KEP jest jedną z najszybciej rozwijających się w Polsce. Jej wzrost ściśle powiązany jest z rozrastający się rynkiem e-commerce. Szybki czas dostawy, indywidualne podejście do klienta, a przede wszystkim możliwość śledzenia wysłanych paczek to atuty pozwalające firmom z tej branży zdobywać przewagę nad tradycyjnymi formami dostarczania wysyłek. Dobra sytuacja rynkowa sprzyja występowaniu dużej konkurencji, firmy starają się maksymalnie usprawnić kanały dystrybucji i minimalizować związane z nimi koszty. W udoskonalaniu logistyki, pomocne okazać może się wprowadzenie systemu monitorującego flotę pojazdów.
Agencja e-commerce z Wrocławia podpowiada. Jak wygląda marketing w sklepie internetowym?
Agencja e-commerce z Wrocławia zdecydowała się udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania właścicieli sklepów internetowych. Jeśli chcesz zadbać o skuteczny marketing swojego sklepu, skorzystaj z tej okazji. Dzięki zawartym tu radom możesz przyciągnąć więcej klientów. Wyraźnie zwiększysz też swoje zyski. Co najważniejsze, wyróżnisz się na tle konkurencji i już wkrótce będziesz ważnym graczem na rynku.
Sky-Shop.pl: Jak zacząć sprzedawać w Internecie? Sklep internetowy krok po kroku
Obecnie założenie sklepu internetowego jest prostsze i szybsze niż kiedykolwiek. Nie musisz być programistą ani go zatrudniać! Wystarczy, że skorzystasz z gotowego, obecnego na rynku e-commerce od przeszło 11 lat rozwiązania, jakim jest Sky-Shop.pl. Przekonaj się, jak niewiele dzieli Cię od założenia własnego e-sklepu!
Biznes w Internecie radzi sobie coraz lepiej, czyli kilka słów o e-commerce
Prowadzisz swój biznes z sukcesami od dłuższego czasu. Niepokoi Cię jednak stale rosnąca konkurencja i fakt, że teren na którym działa Twoja firma jakby nie patrzeć jest dość hermetyczny. Jak zatem dotrzeć do szerszego grona odbiorców? Odpowiedź na to pytanie jest dziecinnie prosta – założyć sklep internetowy! To właśnie dzięki działalności online masz szanse na dotarcie do osób, które do tej pory nie miały możliwości zapoznania się z Twoim produktem. To ogromna szansa rozwoju, czemu więc z niej nie skorzystać?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat