Artykuły do tagu: burmistrz

Burmistrz Wolborza z absolutorium
Dziś na ostatniej przed przerwą wakacyjną sesji radni udzielili burmistrzowi Wolborza Andrzejowi Jarosowi absolutorium za ubiegły rok.
29.04.2016 08:40
Radni dostali tablety
Radni z Wolborza dostali tablety – chodzi o szybsze komunikowanie się z mieszkańcami, ale również o ochronę środowiska.
Kolejny konflikt w Sulejowie. Tym razem poszło o wodę
Kolejny konflikt w sulejowskim samorządzie, tym razem spór dotyczy wody. Wygląda na to, że w sezonie letnim niektórzy mieszkańcy ulicy Nadradońka w Sulejowie znów mogą nie mieć dostępu do wody.
W gm. Sulejów będą musieli wyburzać domy?
Przez absurdalne kryteria środowiskowe, którymi kierują się planiści drogi S12, mieszkańcy gminy Sulejów być może będą zmuszeni do wyburzania swoich domów. Przypomnijmy, Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska rekomenduje wybór wariantu W6, któremu sprzeciwia się burmistrz Sulejowa.
Jej sekret? Nie narzekać i kieliszek nalewki
Setne urodziny 1 lutego 2016 roku obchodziła mieszkanka Sulejowa Anna Naporska, z domu Walas.
Nadal nie wiadomo, którędy będzie przebiegać droga ekspresowa S12
Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski zabiega o zorganizowanie spotkania z przedstawicielami GDDKiA, aby ustalić, na jakim etapie jest inwestycja. Aktualnie rozważane są dwa warianty przebiegu S12: W8 i W6, z tym, że jeden z nich zakłada wyburzanie domów w Sulejowie.
Radni spotkali się w trybie nadzwyczajnym
W poniedziałek w Urzędzie Miejskim w Sulejowie odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Co było powodem ponadprogramowego spotkania radnych?
Uchwała w sprawie pensji burmistrza Sulejowa niezgodna z prawem
Służby prawne wojewody łódzkiego orzekły, że uchwała Rady Miejskiej w Sulejowie w sprawie obniżenia wynagrodzenia burmistrza jest niezgodna z prawem.
Uchwała w sprawie pensji burmistrza niezgodna z prawem?
Służby prawne wojewody zakwestionowały uchwałę Rady Miejskiej w Sulejowie o obniżeniu pensji burmistrza.
6,00 zł od osoby za śmieci w Sulejowie
Pracownicy EKOM-u będą od września odbierać śmieci od mieszkańców gminy Sulejów. Z firmą podpisano już odpowiednią umowę. Oferta EKOM-u była najkorzystniejsza.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat