Czy burmistrz straci zastępcę?

Strefa FM Piątek, 02 grudnia 201686
Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski może wkrótce stracić swojego zastępcę, wiceburmistrz Dorota Jankowska ubiega się o stanowisko dyrektora Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim. Jak tę decyzję komentuje jej przełożony?
fot. sulejow.plfot. sulejow.pl

- Jeśli pani Dorota Jankowska odejdzie z tego Urzędu, to z podniesioną głową, jej pozycja tutaj jest niepodważalna. Musiałbym się z tym pogodzić, byłaby to wielka strata dla gminy. Gdyby pani Dorota odeszła, to nie będzie mnie to dziwić, bo praca w tej gminie przypomina z jednej strony „Ranczo”, a z drugiej „Matrix”. Zrozumiem i zaakceptuję wybór pani burmistrz – powiedział W. Ostrowski.

 

Do konkursu na dyrektora Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim zgłosiło się pięcioro kandydatów, wszyscy uzyskali wymagane 60% punktów z testu sprawdzającego wiedzę z finansów, zamówień publicznych i organizacji funkcjonowania sądów, przed nimi ostatni etap, polegający na przedstawieniu swojej koncepcji pracy na tym stanowisku, ma do niego dojść w grudniu.

POLECAMY


Zainteresował temat?

10

2


Komentarze (86)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

luzik luzikranga09.12.2016 10:48

Po każdym kolejnym wypadku trzeba iść do radia i opowiadać jak to się walczy o bezpieczeństwo na drogach. Po każdym wypadku śmiertelnym - obowiązkowo wprost z cmentarza.

52


S12 ~S12 (Gość)08.12.2016 12:30

Co zrobiły w tym roku nasze władze żeby powstała S12 w Naszej Gminie? Bo lansują się świetnie a efektów nie ma, prawda?

104


obiektywny ~obiektywny (Gość)08.12.2016 12:15

lolo kontaktował sie ze mną ,pisze posty ale redakcja nie wyświetla ich .droga redakcjo lolo posiada firmę która zajmuje się na zlecenie takim marnotrawieniem państwowych pieniędzy ,niech mieszkańcy dowiedzą sie jak jest naprawdę a nie domyślają się ,materiały taż posiada

21


gość ~gość (Gość)08.12.2016 07:43

lolo gdzie twoje komentarze ? jesteś prześladowany ?

40


hej luzik ~hej luzik (Gość)06.12.2016 09:50

luzik bądź człowiekiem i napisz dziś z okazji Św. Mikołaja coś pozytywnego o burmistrzu.

91


~PT ~~PT (Gość)06.12.2016 09:27

~luzik - bez Ciebie to to forum było by martwe.

32


Jugo ~Jugo (Gość)02.12.2016 10:31

Sulejów od dość dawna jest w pewnej części środowiskiem drobnych pazernych cwaniaczków kierujących się prywatą, a do tego z mizernym wykształceniem uważających się, że posiedli wszelkie rozumy, a w praktyce nie rozumiejących co się do nich mówi czy nie rozumiejących tego co czytają rozpychających się swoim chamstwem. To często ludzie co to modlą się pod figurą, a diabła mają za skórą. W poprzednim okresie był spokój bo każdy otrzymał swoją działkę i ciągnął jakieś profity to i nic nie widzieli i nic nie słyszeli. Obecny głód przywilejów i dochodów spowodował, że piekło rozbłysło w pełnej ,, krasie", a słoma z butów wylazła.Trudno się dziwić, że każdy kto ma jakieś wykształcenie i możliwości z tego bagna będzie uciekał bo życie jest tylko jedno, a pracować się chce w normalnej atmosferze. Stołka trzyma się najczęściej kurczowo tylko ten słaby bez umiejętności czy wiary w swoje możliwości. Nikt nie chce pracować w środowisku, intryg, opluwania, półsłówek, niedomówień czy szkalujących sugestii. Żal patrzeć na tę gminę, ale przyszłości dla niej nie widzę bo każdy normalny zostanie tu zagryziony przez watahy prymitywnych prostaków. Jedyną nadzieją jest to, że może przyjdzie nowe niewystraszone młodsze pokolenie odpowiednio ukształtowane , które oderwie się od spraw gonitwy za kasą i pomyśli nad sprawami dobra publicznego i w szerszej grupie zaangażuje się w życie publiczne odsuwając stary niereformowalny beton. Gdzie są normalni inteligentni, wykształceni i na odpowiednim poziomie ludzie w tej gminie ? Czy zostali zepchnięci do podziemia i boją się walczyć o normalność miejsca, w którym żyją ? Czy ogarnęła ich totalna znieczulica ? Czy naprawdę nie ma tu uczciwych i bezinteresownych chcących podejmować wspólne działania dla przyszłości bez korzyści osobistych ? Znając to środowisko to burmistrzowi należy tylko współczuć, ale widocznie to jakiś masochista jest, że to wytrzymuje. Warto się więc zastanowić dlaczego my mieszkańcy Sulejowa mamy taką negatywną opinię np. w Piotrkowie i kto za nią odpowiada.

294


historyk ~historyk (Gość)04.12.2016 20:20

Maluczcy widać nie nadążają za inteligentnym burmistrzem. No cóż trzeba się było w podstawówce uczyć, a nie łobuzować, klasy nie powtarzać. W ZSMP czy PZPR też wiele nie nauczyli jak uczciwie żyć i pracować nie żerując na społeczeństwie to i braki wychodzą. Można się pogubić w tak brutalnej rzeczywistości ? Oj chyba kilku nam się pogubiło.

44


posejdon ~posejdon (Gość)03.12.2016 00:36

Luzik ci turyści to najpierw Pani Wice która ściągnęła turystykę zawodową P. Spadło Katarzynę, turnus tej pani skończył się jakiś czas temu, bo główny opiekun kierownik tego ośrodka wypoczynkowego wysłał ją na badanie innych ośrodków wypoczynkowych ale zanim wyjechała namuwiła na pobyt u nas p. Milera Jarosława jego turnus jeszcze trwa. Ale jeżeli pani wice kierownik zmieni ośrodek to jemu się skończy turnus. Inny przykład turysty wybitnego to masz kierownik MZK - he, gdzie on nie wczasował?????? No cóź wyjechał bo nie było aury do wypoczynku ale nie zapomniał o tradycji i zareklamował turystycznie Sulejów kolesiów z WAK-u.Ten zaś jest za krótko nawet jeszcze nie wyszedł z pensjonatu, ale jak wszyscy turyści w razie czego pojedzie tam gdzie będzie mu aura sprzyjała. To się nazywa promocja Wojtek To jest promotor.

84


strażak ~strażak (Gość)04.12.2016 23:54

Ta pani ucieka z tonącego statku.Podpisała niezgodną z obowiązującymi przepisami dokumentację rozgraniczeniową tzn. z fałszowaną ( współpracowała z p. Purgał i geodetą K.Szczepanik ) a nie spodziewała się że sprawa trafi do sądu w łodzi.

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat