Artykuły do tagu: Zastępca

Burmistrz ma nowego zastępcę
W czasie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Sulejowie burmistrz Wojciech Ostrowski poinformował, kto zostanie jego nowym zastępcą. Wybór padł na Michała Gaczkowskiego, który zastąpi ustępującą ze stanowiska Małgorzatę Just.
Nowy zastępca komendanta piotrkowskiej policji
Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinsp. Sławomir Litwin z dniem 1 sierpnia 2023 roku powierzył obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim podinsp. Robertowi Stępniowi.
0,4 promila u zastępcy komendanta policji w Piotrkowie
0,4 promila miał kierowca, którego w niedzielny poranek zatrzymali do kontroli łódzcy policjanci. Jak się dowiedzieliśmy, zatrzymanym kierowcą był zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie.
Komendant piotrkowskiej policji na nowego zastępcę
Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinsp. Sławomir Litwin powołał w piątek, 26 lutego, pełniącego obowiązki zastępcy komendanta miejskiego policji w Piotrkowie Trybunalskim. Został nim mł. insp. Rafał Rękawiecki.
Piotrkowianka zastępcą burmistrza Sulejowa
Małgorzata Just została zastępcą burmistrza Sulejowa. Piotrkowianka w sulejowskim Urzędzie Miejskim będzie przede wszystkim walczyć o dotacje unijne dla gminy.
Nowy zastępca komendanta piotrkowskiej policji
Mł. insp. Bogdan Ociepa został nowym zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim. W poniedziałek w auli piotrkowskiej komendy nastąpiło uroczyste wprowadzenie nowego zastępcy.
Czy burmistrz straci zastępcę?
Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski może wkrótce stracić swojego zastępcę, wiceburmistrz Dorota Jankowska ubiega się o stanowisko dyrektora Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim. Jak tę decyzję komentuje jej przełożony?
Mjr Krzysztof Mrówczyński jest nowym zastępcą dyrektora Aresztu Śledczego w Piotrkowie. Jego poprzednik pułkownik Andrzej Wojtaniec z końcem stycznia odszedł na emeryturę.
Burmistrz Wolborza znów ma swojego zastępcę
Od niedawna funkcję tę sprawuje Maciej Kaczmarek, który do tej pory był kierownikiem jednego z referatów w wolborskim Urzędzie Miasta.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat