Artykuły do tagu: Tablet

Internet mobilny LTE bez  limitu na kartę – najlepsze rozwiązanie dla tabletów i laptopów
Internet bezprzewodowy bez limitu – najlepsze rozwiązanie dla tabletów i laptopów. Internet mobilny bez limitu (bezprzewodowy) to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy przeważnie korzystają z internetu na urządzeniach mobilnych, takich jak laptop, telefon czy tablet. Odpowiednio wybrana oferta zapewnia bezpieczny i tani internet LTE bez limitu danych.
Jaki wybrać tablet? – czyli na co zwrócić uwagę, by służył nam jak najlepiej
Jaki wybrać tablet, to kwestia, która wymaga przyjrzenia się paru kluczowym parametrom tego urządzenia. W ten sposób zawęzimy pole naszych poszukiwań, a wybrane urządzenie będzie najbardziej dopasowane do naszych potrzeb. Takie działanie pozwoli wybrać je spośród naprawdę szerokiej oferty wielu producentów.
Tablet Samsung 8 cali, czyli komfort użytkowania
Z reguły rzeczy, które kupujemy, mają nam ułatwiać życie. Zasada ta dotyczy właściwie wszystkich przedmiotów, w tym elektroniki, a ściślej mówiąc – tabletów. Natomiast komfort użytkowania to stwierdzenie, które bywa różnie interpretowane, ale na ogół od tabletów oczekujemy takich warunków jak: dobra jakość obrazu, szybkość i długość działania oraz spora ilość pamięć. Są to wymagania, które bez problemu spełnia tablet Samsung 8 cali.
Wola Krzysztoporska: Tablety dla radnych
Papierowe wersje uchwał zamienili na elektroniczne. Radni z gminy Wola Krzysztoporska podczas sesji korzystają już z tabletów.
29.04.2016 08:40
Radni dostali tablety
Radni z Wolborza dostali tablety – chodzi o szybsze komunikowanie się z mieszkańcami, ale również o ochronę środowiska.
29.03.2015 08:41
Radni do tabletów?!
Czy piotrkowscy radni, zamiast przeglądać papierowe dokumenty, będą je wkrótce czytać w tabletach, a zamiast podnosić rękę podczas głosowania “klikać” będą w dotykowe ekrany?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat