Artykuły do tagu: gminaWolbórz

Jest droga, będzie nowe centrum logistyki
Jedna z kluczowych inwestycji w gminie Wolbórz, droga otwierająca tereny inwestycyjne, została odebrana w środę 3 października. Droga Wolbórz - Żarnowica o długości 3 km kosztowała prawie 3,9 mln zł.
Nowe boiska w Goleszach otwarte
Dwa boiska sportowe przy Szkole Podstawowej w Goleszach Dużych w gminie Wolbórz zostały otwarte. Teraz jest tam piękny lokalny kompleks
sportowy.
27.09.2018 09:35
Aresztanci posprzątali
Służba Więzienna skierowała skazanych do sprzątania brzegów Zalewu Sulejowskiego. To nie pierwsza akcja w ramach współpracy Służby Więziennej z Miastem i Gminą Wolbórz.
Nowa droga Lubiatów-Kuznocin
Zakończone zostały prace na drodze powiatowej Lubiatów-Kuznocin. Droga zyskała nową nawierzchnię. Realizacja inwestycji kosztowała ponad 440 tysięcy złotych.
Bronisławów ma nową drogę
Droga prowadząca do Centrum Kongresowego "Magellan" została ukończona. Inwestycja pochłonęła 600 tysięcy złotych.
W Bogusławicach Hubertowe święto
Setki osób przybyło do Stada Ogierów w Bogusławicach na tradycyjnego Hubertusa. Były: gonitwa za lisem, konne pokazy oraz znakomite jadło.
6-latek potrącony na drodze w Bogusławicach
Do potrącenia sześcioletniego chłopca doszło we wtorek po południu na drodze w Bogusławicach w gminie Wolbórz.
Kierowca forda potrącił rowerzystę, miał prawie 2 promile
56-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego prowadził samochód, mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Spowodował wypadek.
Burmistrz Wolborza z absolutorium
Dziś na ostatniej przed przerwą wakacyjną sesji radni udzielili burmistrzowi Wolborza Andrzejowi Jarosowi absolutorium za ubiegły rok.
W Goleszach Dużych powstanie Pracownia Orange
Internauci wybrali miejscowości, w których powstaną nowoczesne Pracownie Orange - dwie z nich w województwie łódzkim. Wszystkie otrzymają sprzęt, internet i pomoc Fundacji Orange w prowadzeniu świetlic tak, aby stały się miejscem spotkań i rozwoju cyfrowych kompetencji mieszkańców.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat