Artykuły do tagu: Hubertus

Święto myśliwych i łowczych w Spale (zdjęcia)
Już po raz 22. w Spale odbędzie się Hubertus, czyli święto myśliwych, leśników, jeźdźców i łowczych. Odbywa się rokrocznie na zakończenie sezonu polowań. Zazwyczaj termin jest zbliżony do 3 listopada, kiedy to przypada dzień św. Huberta, patrona myśliwych.
Święto myśliwych, leśników i jeźdźców w Bogusławicach
W słoneczną sobotę 19 października w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbył się tradycyjny Hubertus. Na gości czekały atrakcje takie jak, przejażdżki bryczką po okolicy, konkurs dla dzieci, a także liczne pokazy.
Dogonili lisa. Hubertus w gminie Czarnocin
Po raz jedenasty w gminie Czarnocin odbył się tradycyjny Hubertus, czyli święto myśliwych, leśników i jeźdźców, organizowane na zakończenie sezonu jeździeckiego, a przez myśliwych na początku sezonu polowania jesienno-zimowego.
Hubertus w Bogusławicach
Tradycyjny Hubertus i pogoń za lisem odbyły się w sobotę w Stadzie Ogierów w Bogusławicach. Dla gości zaśpiewał Michał Wiśniewski z zespołem Ich Troje. Mimo chłodnej aury publiczność dopisała. Ponad 1000 osób podziwiało umiejętności jeździeckie uczestników pogoni za lisem.
W Bogusławicach Hubertowe święto
Setki osób przybyło do Stada Ogierów w Bogusławicach na tradycyjnego Hubertusa. Były: gonitwa za lisem, konne pokazy oraz znakomite jadło.
W Wolborzu gonili za lisem
Hubertus jeździecki, czyli zakończenie sezonu jeździeckiego odbyło się dziś w Zespole Szkół Rolniczych w Wolborzu. Impreza połączona była z chrztem pierwszoklasistów.
W Wolborzu gonili za lisem
Tradycyjna gonitwa odbyła się w czwartek (24 października) na terenie ZSRCKU w Wolborzu.
Region: W Bogusławicach pogonili lisa
Wystawa koni rasy małopolskiej, wyścig quadów, gry i zabawy, rywalizacja koń kontra samochód, a przede wszystkim Bieg Świętego Huberta - dziś w Bogusławicach hubertowiny.
Region: Bieg św. Huberta w Bogusławicach
22 października odbędzie się Hubertus w Bogusławicach. Jeźdźcy ze Stowarzyszenia Jeździeckiego Napoleońska Zagroda i Stado Ogierów w Bogusławicach zamkną sezon tradycyjną pogonią za lisem. Patronat honorowy nad imprezą objęli burmistrzowie miast Wolbórz i Kamieńsk.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat