Artykuły do tagu: bloki

Bloki TBS rosną na osiedlu 800-lecia
56 rodzin zamieszka w nowych blokach Towarzystwa Budownictwa Społecznego, które powstają na osiedlu 800-lecia. Wszystkie lokale są już zarezerwowane.
Pseudograffiti zmorą Piotrkowa
RTS i ŁKS - te dwa skróty najczęściej można przeczytać na piotrkowskich budynkach. Kibice Widzewa Łódź i Łódzkiego Klubu Sportowego próbują w ten niezbyt rozsądny sposób wyrazić swoje wsparcie dla ulubionej drużyny. Zdarzają się jednak również wulgaryzmy czy hasła tzw. mowy nienawiści.
Kolejne pokolenia też będą mieszkać na blokowiskach
Bloków z wielkiej płyty w naszym kraju nie brakuje. Według niektórych ekspertów budynki miały zacząć się walić już po 50 latach. Wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń zapewnia jednak, że są one w dobrym stanie technicznym i będą mogły z nich korzystać kolejne pokolenia.
Kleszcze wkraczają do bloków
Kleszcze w poszukiwaniu pożywienia wkroczyły do miast i osiedli - donosi „Rzeczpospolita”. Zdaniem gazety tych pajęczaków jest coraz więcej i coraz większa ich populacja jest nosicielami groźnych chorób. W ciągu siedmiu lat liczba zdiagnozowanych zachorowań na boreliozę zwiększyła się dwukrotnie.
Pękają ściany. A jeśli się zawali?
- To był taki huk, że baliśmy się, że pospadają szafki z kredensu. Szklanki same przesuwały się na stole, a sąsiad mówił, że jego żonie wypadł widelec z ręki – mieszkańcy osiedla Jagiellońska skarżą się na utrudnienia w związku z budową dwóch bloków.
Przekazano klucze do nowych mieszkań
60 rodzin odebrało w poniedziałek klucze do swoich mieszkań. Przy Wojska Polskiego 133 w Piotrkowie oddano do użytku dwa nowe bloki mieszkalne wybudowane przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego.
Nowe mini osiedle w Piotrkowie?
Włodarze Piotrkowa planują budowę mini osiedla. Miałoby ono powstać we wschodniej części miasta przy ul. Broniewskiego. Działkę pod budowę nieruchomości magistrat przekazał TBS-owi.
Wdychamy truciznę od 40 lat!
Bóle głowy, złe samopoczucie, ogólna słabość i przygnębienie – na takie dolegliwości skarżą się mieszkańcy bloku przy ulicy Wysokiej 40/42 w Piotrkowie. Powodem, jak twierdzą, jest ksylamit, czyli zakazana substancja, której użyto podczas budowy bloku.
Piotrków: Odebrali klucze do nowych mieszkań
Dziś zostały oddane do użytku bloki socjalne przy ulicy Przemysłowej w Piotrkowie. Klucze do nowych mieszkań otrzymały 24 rodziny. Koszt tej inwestycji to 2,4 mln złotych.
Jedno piętro bloków TBS-u już gotowe...
Budowa dwóch bloków Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Piotrkowie przy ulicy Modrzewskiego nabiera tempa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat