Advertisement

Artykuły do tagu: bloki

Bloki TBS rosną na osiedlu 800-lecia
56 rodzin zamieszka w nowych blokach Towarzystwa Budownictwa Społecznego, które powstają na osiedlu 800-lecia. Wszystkie lokale są już zarezerwowane.
Pseudograffiti zmorą Piotrkowa
RTS i ŁKS - te dwa skróty najczęściej można przeczytać na piotrkowskich budynkach. Kibice Widzewa Łódź i Łódzkiego Klubu Sportowego próbują w ten niezbyt rozsądny sposób wyrazić swoje wsparcie dla ulubionej drużyny. Zdarzają się jednak również wulgaryzmy czy hasła tzw. mowy nienawiści.
Kolejne pokolenia też będą mieszkać na blokowiskach
Bloków z wielkiej płyty w naszym kraju nie brakuje. Według niektórych ekspertów budynki miały zacząć się walić już po 50 latach. Wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń zapewnia jednak, że są one w dobrym stanie technicznym i będą mogły z nich korzystać kolejne pokolenia.
Kleszcze wkraczają do bloków
Kleszcze w poszukiwaniu pożywienia wkroczyły do miast i osiedli - donosi „Rzeczpospolita”. Zdaniem gazety tych pajęczaków jest coraz więcej i coraz większa ich populacja jest nosicielami groźnych chorób. W ciągu siedmiu lat liczba zdiagnozowanych zachorowań na boreliozę zwiększyła się dwukrotnie.
Pękają ściany. A jeśli się zawali?
- To był taki huk, że baliśmy się, że pospadają szafki z kredensu. Szklanki same przesuwały się na stole, a sąsiad mówił, że jego żonie wypadł widelec z ręki – mieszkańcy osiedla Jagiellońska skarżą się na utrudnienia w związku z budową dwóch bloków.
Przekazano klucze do nowych mieszkań
60 rodzin odebrało w poniedziałek klucze do swoich mieszkań. Przy Wojska Polskiego 133 w Piotrkowie oddano do użytku dwa nowe bloki mieszkalne wybudowane przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego.
Nowe mini osiedle w Piotrkowie?
Włodarze Piotrkowa planują budowę mini osiedla. Miałoby ono powstać we wschodniej części miasta przy ul. Broniewskiego. Działkę pod budowę nieruchomości magistrat przekazał TBS-owi.
Wdychamy truciznę od 40 lat!
Bóle głowy, złe samopoczucie, ogólna słabość i przygnębienie – na takie dolegliwości skarżą się mieszkańcy bloku przy ulicy Wysokiej 40/42 w Piotrkowie. Powodem, jak twierdzą, jest ksylamit, czyli zakazana substancja, której użyto podczas budowy bloku.
Piotrków: Odebrali klucze do nowych mieszkań
Dziś zostały oddane do użytku bloki socjalne przy ulicy Przemysłowej w Piotrkowie. Klucze do nowych mieszkań otrzymały 24 rodziny. Koszt tej inwestycji to 2,4 mln złotych.
Jedno piętro bloków TBS-u już gotowe...
Budowa dwóch bloków Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Piotrkowie przy ulicy Modrzewskiego nabiera tempa.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat