Artykuły do tagu: Wypadek

Zderzenie ciężarówki i dostawczaka na A1
Ciężarowe volvo uderzyło w stojącego na pasie awaryjnym dostawczego fiata. Kierowcy uczestniczący w tym zdarzeniu, zostali przewiezieni do szpitala.
Groźny wypadek na skrzyżowaniu ulic Jerozolimskiej i Zamkowej. Do szpitala trafiły 3 osoby [ZDJĘCIA]
Do zderzenia łącznie trzech samochodów doszło we wtorek przed godziną 16 na skrzyżowaniu ulic Jerozolimskiej i Zamkowej w Piotrkowie.
Zderzenie z łosiem na S8
Zderzenie samochodu osobowego z łosiem na drodze ekspresowej S8. Do wypadku doszło w poniedziałek nad ranem na wysokości Wolborza.
Samochód wypadł z A1. Lądował śmigłowiec LPR
Cztery osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło w sobotni (11.05.2024) poranek w Parzniewicach (gm. Wola Krzysztoporska). Pojazd dachował tam w rejonie autostrady A1.
Dwie osobówki i laweta zderzyły się na autostradzie
Wypadek na autostradzie A1 w Dobryszycach. W piątek przed godziną 8.00 zderzyły się tam dwa samochody osobowe i laweta.
Co naprawdę wydarzyło się przy hali targowej? Nietypowe zdarzenie w Piotrkowie. Poszukiwani świadkowie
Do nietypowego zdarzenia doszło tuż przed wejściem do budynku hali targowej w Piotrkowie. Przybyli na miejsce policjanci, od kilku godzin prowadzą czynności wyjaśniające i jak na razie nie potrafią jednoznacznie stwierdzić w jakich okolicznościach, idąca po parkingu kobieta, straciła przytomność.
Zderzenie samochodu z rowerzystą na Rondzie Sulejowskim
Zderzenie samochodu osobowego z rowerzystą na Rondzie Sulejowskim. Kierowcy pamiętajcie, przepisy Kodeksu drogowego nakazują kierowcom ustąpić pierwszeństwa rowerzystom, którzy znajdują się na przejeździe!
Niebezpiecznie na drogach regionu
Majówka na drogach regionu rozpoczęła się niebezpiecznymi zdarzeniami drogowymi. Dobre warunki atmosferyczne to większe prawdopodobieństwo wypadku.
Wypadek ciężarówki na S8 koło Wolbórza: cysterna dachowała blokując drogę do Warszawy przez kilka godzin
Do bardzo groźnej sytuacji doszło we wtorek (30.04.2024) na trasie S8. Na jezdni w kierunku Warszawy, w okolicach węzła Wolbórz dachowała ciężarówka. Droga w tym miejscu była przez kilka godzin zablokowana.
Wywrócone pojazdy i złamany słup energetyczny. Groźny wypadek w Witowie (gm. Sulejów). Mężczyzna i 15-latka w szpitalu
Do groźnego wypadku doszło w poniedziałkowy (29.04.2024) poranek w gminie Sulejów. W miejscowości Witów samochód osobowy zderzył się z dostawczym. Wskutek uderzenia, oba pojazdy przewróciły się na bok. Uszkodzony został również słup energetyczny, który przewrócił się na ogrodzenie jednej z posesji.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat