Artykuły do tagu: Wypadek

Trzy samochody zderzyły się krajowej
Przed godziną 15:00 trzy samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 1 pomiędzy Piotrkowem a Kamieńskiem. Kolizja spowodowała spore utrudnienia w ruchu.
Lis wbiegł na drogę. Renault wjechało w kapliczkę
Okres jesienny to czas, kiedy dzikie zwierzęta często pojawiają się przy drogach przecinających lasy i pola. Nietrudno zatem o wypadek z ich udziałem. Przekonała się o tym 41-latka, która aby uniknąć potrącenia lisa, zjechała na pobocze i uderzyła w kapliczkę. Kobieta trafiła do szpitala.
Zderzenie na Sienkiewicza w Piotrkowie
Około godziny 15:00 doszło do zderzenia autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego z autem osobowym na ul. Sienkiewicza.
Śmiertelny wypadek na nieoświetlonej drodze
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku w Miedznej Murowanej (pow. opoczyński). Na młodego mężczyznę najechał samochód dostawczy, gdy ten leżał na drodze. Mimo reanimacji zginął na miejscu.
Trzy wozy strażackie i dwa radiowozy do… wgniecionego zderzaka
Trzy zastępy wozów strażackich i dwa radiowozy pojechały do… niegroźnej kolizji. Nieco kuriozalna sytuacja miała miejsce w piątkowe popołudnie w Łęcznie.
Ogromne utrudnienia w centrum miasta po zderzeniu dwóch aut
We wtorek około 18 doszło do bardzo groźnie wyglądającej kolizji na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego i Alei Armii Krajowej w Piotrkowie. W centrum miasta tworzyły się olbrzymie korki.
Potrącenie pieszego na Sulejowskiej
Uwaga kierowcy, do groźnego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowy (08.11.2021) wieczór na ul. Sulejowskiej.
Bus w rowie przy DK12. Kierowca był nietrzeźwy
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowe popołudnie na drodze krajowej nr 12 w Srocku. Kierowca renault trafic zakończył swoją podróż w rowie. Okazało się, że nie był trzeźwy.
Dwie osoby zginęły w wypadku koło Rękoraju (aktualizacja)
Kolejny już raz na drodze krajowej 12/91 w okolicach miejscowości Rękoraj doszło do wypadku. W zderzeniu dostawczego busa z osobówką, w okolicach skrętu na Kosów, ucierpiały dwie osoby. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarły w szpitalu.
Groźny wypadek w gminie Sulejów
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w piątkowe (05.11.2021) przedpołudnie w Przygłowie (gm. Sulejów). Nieopodal tamtejszej jednostki OSP zderzyły się ze sobą ciężarówka i samochód osobowy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat