Reklama

Artykuły do tagu: Wolność

Bóbr z Koła już na wolności
Bóbr, który pod koniec listopada ranny trafił do Leśnej Osady Edukacyjnej w Kole, wrócił na wolność. Leśnicy, którzy opatrzyli jego rany, uznali, że zwierzę jest już na tyle silne, że poradzi sobie w swoim naturalnym środowisku. Zapowiadają jednak, że planują go odwiedzać.
"Warsztaty z wolności" to wydarzenie towarzyszące VI Piotrkowskiemu Biennale Sztuki. Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Łyszkowska, która zgłosiła do konkursu instalację "Sterowiec WOLNOŚĆ".
MS przedstawił ostateczny kształt projektu ws. ochrony wolności słowa w internecie
Powołanie Rady Wolności Słowa, w której zasiądzie pięciu członków powoływanych na sześcioletnią kadencję większością 3/5 głosów przez Sejm - to jedno z założeń projektu ws. ochrony wolności słowa w internecie, którego ostateczny kształt przedstawiło w piątek kierownictwo resortu sprawiedliwości.
Natalia Sikora gościem „Kamienicy… wolności”
Pieśni legionowe, melodie wojenne, muzyczne wspomnienia z czasów odbudowy Warszawy, wreszcie protest songi lat 80. – to jedynie część repertuaru tegorocznego koncertu „Kamienica… wolności”, który odbędzie się 1 września o godzinie 20.00
w piotrkowskim amfiteatrze.
Spotkanie z Januszem Korwin – Mikke
Prezes partii Wolność Janusz Korwin – Mikke po raz kolejny przyjedzie do Piotrkowa. Spotkanie z byłym europosłem odbędzie się w piątek 13 kwietnia w Domu Nauczyciela. Początek o 17:00.
Korwin - Mikke o wolności i prawicy w siedzibie ZNP
Około 100 osób uczestniczyło w piątkowym spotkaniu z liderem partii Wolność Januszem Korwin-Mikke. Polityk spotkał się ze swoimi sympatykami w piotrkowskim Domu Nauczyciela.
Janusz Korwin-Mikke w Piotrkowie
Spotkanie z europosłem i prezesem Partii Wolność odbędzie się 26 maja (piątek) w Domu Nauczyciela przy ul. Sienkiewicza 16 o godz. 17.00.
Narodowe Siły Rezerwowe w pytaniach i odpowiedziach
Kilka zdań teoretycznych na temat powołanej organizacji zbrojnej przez władze RP.
01.09.2008 07:23
Samorządowcom V kadencji do sztambucha.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat