Artykuły do tagu: WOT

Piotrkowscy radni zdecydowali o udzieleniu absolutorium i wotum zaufania
Prezydent Piotrkowa Juliusz Wiernicki z wotum zaufania, a Krzysztof Chojniak otrzymał absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Tak zdecydowali radni na czwartkowej sesji Rady Miasta.
Poprzedni zarząd z absolutorium, a nowy z wotum zaufania
Zarząd Powiatu Piotrkowskiego z absolutorium i wotum zaufania. W obu przypadkach 11 radnych głosowało "za", a 9 wstrzymało się od głosu.
II Ogólnopolska akcja
Już po raz kolejny członkinie Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek Kamilki zorganizowały na naszym terenie z okazji Dnia Matki akcję „Badamy nie tylko mamy”.
Amazonki zapraszają na akcję „Badamy nie tylko mamy
Sposobów świętowania Dnia Matki jest mnóstwo. Co roku wiele osób zastanawia się, jak tego dnia docenić tę wyjątkową kobietę w swoim życiu. Federacja Stowarzyszeń Amazonki przekonuje, że najlepszym prezentem dla mamy jest troska o jej zdrowie. Dlatego już po raz drugi organizuje ogólnopolską akcję „Badamy nie tylko mamy". 25 maja w ponad 90 miastach Polski Amazonki będą edukować w zakresie profilaktyki raka piersi.
Piotrkowianin i Piotrcovia pomagają dzieciom w walce z rakiem
Piotrkowianin i Piotrcovia dołączyły do wyjątkowej akcji. Przedstawiciele wszystkich klubów Orlen Superligi mężczyzn i kobiet do końca maja będą wspierać podopiecznych fundacji Cancer Fighters. W każdym zespole został "zakontraktowany" młody zawodnik, który toczy najtrudniejszy pojedynek w życiu, jakim jest walka z nowotworem.
Rewolucja w Opiece Zdrowotnej: Jak Skorzystać z L4 Przez Internet?
W ostatnich latach cyfrowa rewolucja dotarła do niemal każdej sfery naszego życia, a sektor opieki zdrowotnej nie jest wyjątkiem.
Pomóż Sławkowi pokonać chorobę. Potrzebne duże pieniądze
W październiku 2020 roku życie pana Sławka runęło w jednej chwili. Wykryto u niego wówczas nowotwór złośliwy jamy ustnej oraz raka płaskonabłonkowego dziąsła. Od tego czasu mieszkaniec powiatu piotrkowskiego przeszedł już szereg mniej lub bardziej skomplikowanych operacji.
Bądź mężczyzną i zadbaj o siebie. POVITA zaprasza na badania kliniczne
Raka pęcherza moczowego można pokonać. Specjaliści podkreślają, że ten rodzaj nowotworu - pod warunkiem, że wykryty odpowiednio wcześnie - da się całkowicie wyleczyć. Pomocne mogą okazać się badania kliniczne. Te można wykonać także w Piotrkowie Trybunalskim, a konkretnie w Centrum Badań PROVITA. Między innymi o tym rozmawialiśmy z doktorem Michałem Masłowskim.
29.06.2023 11:42
Radni mają zaufanie
Kolejni gospodarze miast i gmin w powiecie piotrkowskim uzyskali od radnych wotum zaufania oraz absolutoria za wykonanie budżetu za 2022 rok. Mowa m.in. o burmistrzu Sulejowa oraz wójtach gmin Grabica, Czarnocin, Gorzkowice oraz Łęki Szlacheckie. Nie wszędzie rajcy byli jednak jednomyślni.
Krzysztof Chojniak z wotum zaufania i absolutorium
Prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak otrzymał od radnych wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu w 2022 roku. Taką decyzję podjęli radni podczas środowej Sesji Rady Miasta.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat