Advertisement

Artykuły do tagu: Trybunał

Piotrkowskie Trybunały Gier Planszowych, już w sobotę
Już w sobotę 28.01.2023r. w godz. 10:00-18:00 zapraszamy wszystkich entuzjastów gier planszowych na Piotrkowskie Trybunały Gier Planszowych.
19. Trybunały Uśmiechu za nami. Na finał Kabaret TEY
Poznański Kabaret TEY wystąpił na finał 19. Trybunałów Uśmiechu. Legendarna formacja świętuję 50-lecie działalności i prezentuje swoje nieśmiertelne skecze, które - zdaniem twórców- są nadal aktualne i nadal komentują rzeczywistość.
Stanisław Soyka i Michał Pałubski gwiazdami drugiego dnia Trybunałów Uśmiechu
Trybunały Uśmiechu to wydarzenie kulturalne, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez Piotrkowa Trybunalskiego. Trwa 19. edycja tego eventu. W piątkowy wieczór nie zabrakło wrażeń przygotowanych dla melomanów oraz zwolenników stand up’u.
Trybunały Uśmiechu rozpoczęte!
Spotkanie z Ewą Ziętek oraz spektakl z Hanną Śleszyńską w roli tytułowej rozpoczęły 19. Trybunały Uśmiechu w Piotrkowie.
Trybunały Uśmiechu już od czwartku
Już w czwartek rozpoczyna się XIX edycja Trybunałów Uśmiechu. Piotrkowianie i przybyli goście będą mogli ponownie obcować ze sztuką kabaretową - i nie tylko - na najwyższym poziomie. W tym roku gwiazdami imprezy będę m.in. kabaret Tey, Stanisław Soyka, czy Hanna Śleszyńska.
Piotrków się śmieje! – 19. Trybunały Uśmiechu
Już dziś inauguracja 19. edycji festiwalu. Piotrków Trybunalski po raz kolejny zamieni się w pełną humoru i stary kolebkę Trybunału…Uśmiechu.
Trybunały Uśmiechu coraz bliżej
Już za nieco ponad miesiąc rozpocznie się XIX edycja Trybunałów Uśmiechu. Piotrkowianie i przybyli goście będą mogli ponownie obcować ze sztuką kabaretową - i nie tylko - na najwyższym poziomie. W tym roku gwiazdami imprezy będę m.in. kabaret Tey, Stanisław Soyka, czy Hanna Śleszyńska.
Trybunały modelarstwa już w weekend
Po latach pandemicznej przerwy wracają Trybunały Modelarstwa Kolejowego w Piotrkowie. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend w hali sportowej ZSP nr 4.
Odkrywamy znane i nieznane - Dawny piotrkowski Ratusz
W tej części cyklu „Odkrywamy znane i nieznane” wracamy na piotrkowski Rynek Trybunalski. To tutaj możemy obecnie oglądać fragmenty murów dawnego Ratusza, czyli siedziby Trybunału Koronnego. Choć przy odrobinie wyobraźni można zobaczyć go w całej okazałości. Wystarczy w tym celu przymknąć lekko oczy...
Występ Kacpra Kuszewskiego zakończył
Tegoroczna, 19. już edycja "Trybunałów Uśmiechu", zakończyła się śpiewająco. To za sprawą spektaklu Kacpra Kuszewskiego, który zabawiał publiczność humorystycznymi opowieściami i specjalnie przygotowanymi piosenkami. Aktor znany z serialu "M jak Miłość" zaskarbił sobie serca piotrkowskiej publiczności.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat