Mieszkaniec ulicy Witosa w Piotrkowie (dawne Meszcze) ma nowy dom i niewielkie podwórko. Nie może jednak swobodnie z niego korzystać, bo cały teren zalany jest wodą. Niewiele pomaga codzienne wypompowywanie jej i próby zasypywania ziemią. Pan Piotr twierdzi, że problemy zaczęły się ubiegłej jesieni, kiedy zakończono budowę chodnika przed jego posesją.
Autobusy MZK linii 4 i 9 w dalszym ciągu będą kursować ulicą Wysoką. Część mieszkańców chciałaby, aby przystanki wróciły na ulicę Łódzką - jak było kiedyś.
W jednej z kamienic przy ulicy Rycerskiej w Piotrkowie mieszka rodzina z dwojgiem małych dzieci. Od trzech tygodni jej codzienność to brak toalety, woda w butelkach noszona z sąsiedniego mieszkania i - co najgorsze - brak pewności, że coś się w tej sprawie zmieni. Czy naprawdę mamy XXI wiek - pyta pani Agnieszka.
Czteroosobowej rodzinie, w tym dwójce małych dzieci, udało się uratować życie, po tym jak włączył się zainstalowany w mieszkaniu czujnik tlenku węgla.
30 dyżurów w sześciu gminach powiatu zaplanował na ten rok Dariusz Rogalski Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Piotrkowie Trybunalskim. starostwo zaznacza, że to wyjście naprzeciw interesantom, którzy mogą mieć kłopot z dojazdem do siedziby piotrkowskiego urzędu.
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków to w bieżącym roku najważniejsza inwestycja w gminie Aleksandrów.
Na liście lotto milionerów znalazła się kolejna osoba z regionu piotrkowskiego.
Wraca temat drogi S12. Samorząd piotrkowski ma wypracować opinię na temat wariantów trasy. Najbardziej prawdopodobnym wydaje się ten przechodzący przez ulicę Wronią.
Zespół ds. monitorowania i zabezpieczenia potrzeb zdrowotnych mieszkańców powiatu piotrkowskiego - tak brzmi nazwa nowej jednostki powołanej przez władze powiatu.
Wszystko związane jest z usuwaniem skutków piątkowej awarii, do której doszło na węźle ciepłowniczym w okolicy amfiteatru.