Advertisement

Artykuły do tagu: Witosa

Wypadł samochodem z drogi i trafił do szpitala
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło po godzinie 14:00 na skrzyżowaniu ulic Wolborskiej, Życzliwej i Witosa. Kierowca jadący zbyt szybko osobowym seatem, chcąc uniknąć zderzenie wykonał manewr omijania i wypadł z drogi. Kierowca seata został przewieziony do szpitala.
Piotrkowianie z ul. Witosa domagają się budowy wodociągu
Mieszkańcy ul. Witosa upominają się o wodociąg. - Nie mamy miejskiej wody, kanalizacji ani gazu, a mieszkamy przecież w Piotrkowie - apelują do władz miasta.
30.05.2015 20:06
Czytelnik interweniuje
Otrzymaliśmy maila w sprawie ulicy Wolborskiej. Internauta zwraca uwagę na duży problem dotyczący bezpieczeństwa na skrzyżowaniu Witosa z Wolborską.
Mieszkańca ulicy Witosa zalewa krew i... woda
Mieszkaniec ulicy Witosa w Piotrkowie (dawne Meszcze) ma nowy dom i niewielkie podwórko. Nie może jednak swobodnie z niego korzystać, bo cały teren zalany jest wodą. Niewiele pomaga codzienne wypompowywanie jej i próby zasypywania ziemią. Pan Piotr twierdzi, że problemy zaczęły się ubiegłej jesieni, kiedy zakończono budowę chodnika przed jego posesją.
13. Ogólnopolski Wyścig Kolarski im. W. Witosa
13. Ogólnopolski Wyścig Kolarski im. Wincentego Witosa odbędzie się w najbliższą niedzielę (28 sierpnia) w Piotrkowie. Kolarze tradycyjnie już będą ścigać się w czterech kategoriach: junior, junior młodszy, młodzik oraz kobiety. Start o godzinie 14.00 na ul. Armii Krajowej na wysokości ul. Dmowskiego.
Kolarze opanowali Piotrków
Przez lata Piotrków był znanym ośrodkiem kolarskim w Polsce. To tu często odbywały się wyścigi, w których uczestniczyło wielu znanych zawodników takich chociażby jak Ryszard Szurkowski. W imprezach rywalizowali także kolarze Startu Piotrków. Dziś to tylko wspomnienie. Na szczęście sympatycy kolarstwa mogą się cieszyć z organizowanego od kilku lat w naszym mieście Ogólnopolskiego Wyścigu Juniorów im. Wincentego Witosa.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat